“Wykwintnie”
Restauracja Sora — recenzja

Restauracja Sora
Nr 1 004 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja, w której serwują prawdziwe koreańskie dania. Wszystkie składniki najwyższej jakości, a połączenie ich na talerzu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Zamówiliśmy wołowinę, która gotowała się przy nas na grillu. Później, obsługa z uśmiechem i życzliwością pokazała nam jak obchodzić się z daniem, aby wyszło poprawnie. Danie to okazało się strzałem w 10-tkę. Całe danie skomponowane tak smacznie, że wszystkie kubki smakowe "miały co robić".
Dzieci otrzymały odpowiednie patyczki, aby nauczyły się poprawnie z nich korzystać, co było dla nich nie lada atrakcją. Łazienka czysta i pachnąca.
Dziękujemy Panu Adamowi, który od samego wejścia z uśmiechem na ustach pomagał nam zagłębić się w kuchnię koreańską. Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękujemy serdecznie za gościnę. Będziemy na pewno jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy, Ilowisniewska

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pyszne dania kuchni Koreańskiej. Widać, że wiedzą co robią po ilości klientów Koreańczykow. Polecam każdemu!

1  Dziękujemy, larwis
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Dobre koreańskie jedzenie, ale nic więcej;próbowaliśmy kilku dań; ceny dość wysokie; porcje średniej wielkości; miła obsługa;

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nioskaanka
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Wizyta w restauracji nie należała do najprzyjemniejszych. Cena dań w stosunku do ich jakości na minus - raczej drogo, a jedzenie nie jest wybitne. Moje bulgogi były całkiem przyjemne, ale kurczak w panierce mojej koleżanki smakował jak z sieciówki, tak samo jak sos słodko-kwaśny, co nie powinno mieć miejsca. Obsługa również na minus - pani kelnerka zapomniała podać nam arbuza na koniec i zamiast udać, że wcale nie chce go podawać, podała go, gdy obie z koleżanką zdążyłyśmy się już ubrać i wstać od stolika. Uważam również, że obsługa powinna wtajemniczać gości w kuchnię koreańską, co nie miało niestety miejsca. Zdziwiła mnie także obowiązkowa opłata serwisowa, ponieważ obsługa naprawdę nie zasługiwała na pochwałę.
Podsumowując, nie polecam i już nie pojawię się w tej restauracji,

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, maggy297
Zrecenzowano 10 marca 2018

Ciekawe miejsce w samym centrum Warszawy. Chcieliśmy spróbować czegoś nowego - prawdziwej koreańskiej kuchni. Wystrój subtelny, jedzenie dobre aczkolwiek jakoś bardzo szału ogólnie nie zrobiło. Spodziewaliśmy sie bardziej lokalnych, tradycyjnych przystawek a nie np. jajka w sosie.... Miła osbluga, aczkolwiek mialam wrazenie, ze połowa ludzi się dopiero uczy bo nie umiała nic doradzić czy ocenić. Na pytanie czy potrawa jest bardzo ostra, kelnerka musiała się zastanowić i za bardzo sama nie wiedziała co powiedzieć. Ceny w porządku, za obiad z piwem mozna zapłacić juz 50 zl.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Karlusia

Restauracja Sora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Sora? Podziel się wrażeniami!