Warszawa

“Genialny klimat i jedzenie”
Thai Me Up! — recenzja

Thai Me Up!
Zamów online
Nr 42 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zawitałam dzisiaj w tym miejscu i polecam je każdemu! Zaczynając od genialnego Pad Thai, przepysznego tajskiego piwa Singha, a kończąc na samym klimatycznym lokalu i przyjemnej obsłudze która w każdym momencie umilała wizytę ☺️ Jak tylko wrócę do Warszawy to miejsce bdie moim pierwszym punktem na mapie. 10/10

Dziękujemy, Dark_Angeel

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo smaczny Pad Thai, jednak Tom Yum odrobinę rozczarowało. Świetna Zielona Papaja! Warto spróbować!

Dziękujemy, Alicja F
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Szybko i bardzo smacznie, bardzo miła obsługa. Bardzo serdecznie polecam!!!!!!!! Na pewno będę tu wracać.

Dziękujemy, JulaD10
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zamówiliśmy Pad thai. Smakuje cudownie. Bedziemy wracac tu za kazdym razem kiedy najdzie nas ochota na thai food. Polecam!!!

Dziękujemy, Maksymilian W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już moja druga wizyta w tej restauracji. Tym razem z żoną i dzieciakami. Na początek tradycyjnie pierożki, a później eksplozja smaków podana w zupach i daniach głównych.
Ostro, słodko, a czasami lekko kwaskowo. Wszystko dobrze skomponowane.
Ponownie wysoka ocena za smak.
Smak Tajlandii w sercu Warszawy.

Dziękujemy, wiktordoktor

Thai Me Up! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Me Up!? Podziel się wrażeniami!