“Dobra knajpa”
Thai Me Up! — recenzja

Thai Me Up!
Zamów online
Nr 47 wśród 3 575 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny klimat. Super pomysł z miejscami w oknie. Duży wybór jedzenia w karcie, orientalne smaki! Polecam!

Dziękujemy, 798patrykg

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, zaciszne miejsce i świetne jedzenie. Porcje są ok a miłym akcentem jest woda z cytryną gratis, szczególnie w tak upalny dzień ;)

Dziękujemy, kewinn2017
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w stylu azjatyckim. Można wybrać stopień ostrości potraw. Obsługa bardzo miła i pomocna. Do napoi podają słomki wielokrotnego użytku - szacunek dla środowiska. Na telewizorze wyświetlane są scenki z Azji. Generalnie miła atmosfera, niepretensjonalny wystrój. Polecam z przyjaciółmi, dziewczyną, partnerem biznesowym. Zjecie dobrze i będziecie chcieli wrócić.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, miros_aws928
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

1. Zamówione dania nie spełniły naszych oczekiwań. Makarony były mdłe i nie doprawione. Przystawki tłuste, smażone na zimnym oleju. 2.czas oczekiwania-zbyt długi w stosunku do liczby gości. Po 1h dostaliśmy przystawki. 3. Unikać sali na dole jeśli ktoś nie lubi zapachu z toalety podczas jedzenia. Brak drzwi w WC. 4.zastanawiajaca jest tak wysoka pozycja w rankingu.Czyżby to wpływ darmowej lemoniady w zamian za opinie?

2  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 26 maja 2019

Jedliśmy zupę Tom Yum Talay i Moo Pad Prik Tai Dam - oba dania było dobre, atmosfera też a obsługa bardzo miła. Mam natomiast kilka zarzutów:
Oba dania były oznaczone jako pikantne (a nie „bardzo ostre") natomiast zupa była zbyt ostra i o wiele wiele ostrzejsza niż Moo Pad Prik Tai Dam – przed złożeniem zamówienia warto więc zapytać o poziom ostrości.
Krewetki nie były do końca oczyszczone z jelita.
Moje wątpliwości wzbudziła też „darmowa lemoniada" w menu, którą można otrzymać po pokazaniu napisanej na portalu społecznościowym recenzji lokalu... oczywiście szczerej. Tylko pytanie, kto się odważy pokazać negatywną ;)
Wystrój taki sobie. Nie jest zbyt komfortowo. Telewizor na ścianie i lecący film o Tajlandii to dość zabawny pomysł ;)
Na każdy dzień tygodnia przewidziano inną promocję. Na plus – darmowa karafka wody.

Dziękujemy, trelemorele

Thai Me Up! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thai Me Up!? Podziel się wrażeniami!