“Domowa kuchnia z sympatyczną obsługą”
Kubus Bar — recenzja

Kubus Bar
Nr 721 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Kubuś istnieje już tyle lat, że chyba wszyscy Warszawiacy znają to miejsce. Polska domowa kuchnia za rozsądną cenę za to bardzo smaczna.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dobrymis

Zrecenzowano 4 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza relacja ceny do jakości w centrum miasta !!! Sympatyczna obsługa i czyste otoczenie. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Sebastian M
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, polska kuchnia, tradycyjne przepisy i rewelacyjnie smakuje. Wszystko ale dosłownie wszystko pyszne, świeże i przemiła obsługa. Miejsce typowo warszawskie z klimatem.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, FighTime
Zrecenzowano 27 marca 2017

W moim odczuciu najlepszy bar szybkiej obsługi na tyłach Nowego Światu w Warszawie.

Panie absolutnie wyjątkowe, uczynne, z niezłym repertuarem powiedzonek ;).

Nie jadłam tam obiadu, który by mi nie smakował - nawet jeżeli na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Barszcz z uszkami jest tak dobry, że ma się ochotę jeść go dużo częściej niż tylko w okolicy Bożego Narodzenia, jeżeli do wyboru danego dnia była jeszcze zupa Neapolitanka to miałam ciężki orzech do zgryzienia.
Naleśniki, pierogi bajka! Pierogi ruskie jak się poprosi mogą być i ze śmietaną i z tłuszczykiem - na bogato ;).
Bajeczny jest również antrykot z kurczaka podawany z kawałkiem brzoskwini.
Ceny bardzo przystępne, aż się nie chce gotować w domu.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, 516justynal
Zrecenzowano 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Panie kucharki zawsze uśmiechnięte i miłe. Wspaniała atmosfera i duży wybór dań. Polecam całym rodzinom. Dzieci też na pewno znajdą coś pysznego i zdrowego dla siebie :).

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Agnieszka Z

Kubus Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kubus Bar? Podziel się wrażeniami!