“Jedzenie smaczne”
Bar Bambino — recenzja

Bar Bambino
Nr 13 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, porcja obiadu z ziemniakami dobra "dla kobiet, dzieci", mężczyźnie polecam dokupić zupę,lub inna przystawkę, by wyjść zadowolonym i najedzonym. Duży ruch, ale czekało się w miarę szybko. Pani której się płaciło bardzo niemiła, z miną, która odstrasza. Zapomniałam zamówić herbaty i przed fiskalizacja jej powiedziałam, żeby doliczyła, zabiła mnie wzrokiem. Moim znajomym sypnęła resztę, bo nie mieli drobnych. Bylam przejazdem w Warszawie, więc nie wiem, czy miała gorszy dzień, czy trzeba pomyśleć nad zmianą ludzi?! Ogólnie polecam, domowy smak.

Dziękujemy, gelaaniol2019

Zrecenzowano 9 lutego 2019

Smaczna kuchnia, duży wybór tradycyjnych dań oraz niskie ceny to bez wątpienia ogromne plusy tego miejsca.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Klaudiux
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem dziś,ok.13:00 8luty,na szybkim obiadku.Bardzo pozytywnie: tanio,smacznie (pomidorowa z ryżem oraz parówki z bułką i keczupem - koszt całkowity 10,25zł),wystrój w sam raz.Kolejka za drzwi,potwierdzam,ale ze względu na smak jedzenia i ceny.Obsługa uprzejma,podziwiam Panie na kuchni,bo mają multum pracy.Polecam serdecznie i sam skorzystam na pewno nie jeden raz,gdy tylko będę w stolicy.

1  Dziękujemy, SzamTester
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny bar mleczny z bardzo dobrym jedzeniem, niskimi cenami oraz nie najgorszym wystrojem. Bardzo dobra opcja na smaczny posiłek w przystępnej cenie:

Dziękujemy, Adamjot
Zrecenzowano 7 grudnia 2018

Dawno tam nie bylem i to blad, bo w kategorii barow mlecznych to zdecydowanie numer jeden w Warszawie.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, gracjanlubczyk

Bar Bambino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Bambino? Podziel się wrażeniami!