“NIEŹLE”
Sushiberry — recenzja

Sushiberry
Zamów online
Nr 1 856 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja Sushiberry to świeże, idealnie skomponowane smaki w owocowej oprawie. Sushi Bar z nowoczesnym designem i muzyką w tle tworzą niepowtarzalny klimat. Zamówienia realizujemy "na oczach" klientów. Jedzenie na wynos robimy bezpośrednio przed ich dostarczeniem. Restauracja Sushi Bemowo zaprasza do organizowania przyjęć. Tanie Sushi, atrakcyjne promocje i szybka dostawa.
Zrecenzowano 7 września 2019

Zjesz za co zapłaciłeś ludzie się starają , a to najważniejsze . Produkty świeże , i bardzo ładnie podane .

Dziękujemy, DayTrip26827015245

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zjedliśmy zupy w tymże lokalu. Były one praktycznie z samego tłuszczu jakby dodać margaryny do wody... Na zdjęciach na stronie wyglądały całkowicie inaczej. Większości składników w nich nie było, a same zupy śmierdziały niemiłosiernie.Cena za takie "coś" była strasznie wygórowana. Dania mięsne wcale nie były lepsze. Zamiast dostać normalne danie na talerzu widniało 5 marnych kurczaczków i kilo samej startej kapusty czerwonej. Gdzie się podział sos? Gdzie się podział ryż? Beznadzieja! Nie polecam.

Dziękujemy, Spooorkey
Zrecenzowano 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi na ktorym nigdy sie nie zawiedlismy. Dostawa na czas, zawsze tyle zestawow ile poproszę. Co tydzien nowe promocje. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, AdamBiel
Zrecenzowano 21 listopada 2017

Bardzo fajne zestawy, miła obsługa, dość krótki czas oczekiwania!
Samo sushi smaczne, nie za dużo ryżu, ładnie podane! Będę tu czasem wracać,bo ma po drodze z pracy ;)

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, ofertadlaciebie
Zrecenzowano 14 listopada 2017

Nam w odróżnieniu od poprzedników,serwowane zestawy sushi smakowały!
Być może dlatego,że dopiero zaczęliśmy smakować tej kuchni...
Ale do tego lokalu jeszcze wrócimy,choćby ze względu na przystępne ceny!

Termin wizyty: listopad 2017
2  Dziękujemy, Dariusz G

Sushiberry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushiberry? Podziel się wrażeniami!