“Godne polecenia ”
Swagat — recenzja

Swagat
Nr 262 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie z tej osiedlowej restauracji zamawiam naprawdę bardzo często. Zamówienia są realizowane bardzo szybko, a dania bardzo smaczne. Trafiają się co prawda czasem niedociągnięcia, np. gumowy naan, który nabrał wilgoci zawinięty w folię aluminiową czy pomylone zamówienie, jednak ten błąd był ekspresowo załatwiany. Zdarzyło mi się jednak zjeść na miejscu. Jedzenie odbiegało dosyć bardzo od tego zamówionego na plus, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że czasem coś mogło być mniej smaczne ze względu na sposób pakowania. Naan z gumy stał się nagle chrupki, kurczak soczysty, sos naprawę smaczny.
Dania są bardzo dobre, ale nierówne. Raz tikka masala jest bardzo ostre, a następnym razem nie. To samo z butter chicken raz jest bardziej słodki, a przy następnym zamówieniu smakuje inaczej.
Mimo wszystko warto tam zjeść.

Dziękujemy, Stochmi

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, spore porcje, miła obsługa, przystępne ceny. Polecam w ciemno. A chicken kadai (nie ma w menu ale można poprosić) plus garlic naan dostaje ode mnie 6 :)

Dziękujemy, maciejn726
Zrecenzowano 22 maja 2019

Bradzo przyjemna hinduska restauracja. Zwykle zamawiam na wynos i jest zawsze bardzo dobre. Jest to wmoim osobsitym rankingu drugi najlepszy hindus w miescie. bardzo polecam, zawsze smacznie i może byc przyjemnie ostro (dla milosnikow takich doznan :P) Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i bardzo fajne ceny. Polecam zdecydowanie. Wszystko swieze,dobrze doprawione,z napojow polecam mango lassi!

Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobre indyjskie jedzenie, ale w wielu restauracjach posiłki były smaczniejsze i lepszej jakości. Warto wspomnieć, że w menu jest dużo zaskakująco ostrych dań.
Ceny typowa dla tego typu restauracji.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, girlaroundtheworld1

Swagat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swagat? Podziel się wrażeniami!