“Polecam”
Swagat — recenzja

Swagat
Nr 271 wśród 3 290 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze pyszne jedzenie, moim zdaniem jedna z najlepszych restauracji indyjskich w Warszawie. Super tak trzymać!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 967pawelp

Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce poleciła mi koleżanka, miała rację, jedzenie jest bardzo smaczne, porcja zacna. Miejsce malutkie ale miłe. Ludzie sympatyczni i postanowiliśmy jeszcze wrócić. Jest tyle dań do spróbowania :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Asia M
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Swagat. Wielokrotnie zamawiałam na wynos, jak i w lokalu. Smak powtarzalny. Bardzo dobrze doprawione dania, porcje idealne. Stosunek cena do jakości jak najbardziej prawidłowy. Będę wracać! Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie, gdzie można spróbować prawdziwego smaku Indii!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Świeżo przygotowywane, doskonałe posiłki, w odpowiedniej ( prawdziwej skali ostrości) oprawie i przyprawie.Duży wybór dań. Również wegetariańskie.Wspaniałe lassi. Można poczuć klimat południowych Indii

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bożena L
Zrecenzowano 17 czerwca 2018

Fajna małą knajpka na Woli, z kilkoma stolikami na zewnątrz, w pobliżu nowego osiedla, ale nieco na uboczu. Trafiliśmy tam przypadkowo, ale miejsce godne polecenia:) Obsługa miła, choć kelnerka bardzo słabo mówi po polsku. Jedzenie bardzo dobre, szczególnie jagnięcina.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Elżbieta B

Swagat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Swagat? Podziel się wrażeniami!