Warszawa
Daje rade

Świetne miejsce do zabawy. Można się wyszaleć i miło spędzić czas. Dawka adrenaliny gwarantowana... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 lutego 2018
Adrian G
👍

Super, mila atmosfera i obsługa. Profesjonalny sprzęt i dużo możliwości zabawy. Polecam każdemu na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 stycznia 2018
Weronika L

Zrecenzowano: 3 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do zabawy. Można się wyszaleć i miło spędzić czas. Dawka adrenaliny gwarantowana. Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, Adrian G
Zrecenzowano: 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Super, mila atmosfera i obsługa. Profesjonalny sprzęt i dużo możliwości zabawy. Polecam każdemu na nudny dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, Weronika L
Zrecenzowano: 24 października 2017

Najlepszy tor gokartowy w Warszawie. Miła i pomocna obsługa recepcji :) Jeszcze tu wrócę :)
POLECAM !!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Monia_M9214
Zrecenzowano: 20 października 2017

Miejsce robi spore wrażenie, ogromna hala, na której znajduje się tor, a do tego przestrzenna i zadbana recepcja, gdzie można spokojnie poczekać na swoją kolejkę, a nawet coś zjeść/napić się. Oprócz tego gwarantowane dodatkowe atrakcje, takie jak np. kino XD, piłkarzyki, symulatory i inne, więc na A1 nie ma czasu na nudę :)

PS najlepiej przyjechać samochodem, bo jest duży parking, albo autobusem na przystanek Pimot :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 19 października 2017

Najlepsze gokarty w mieście !
A1Karting znam od dawna i nigdy mnie nie zawiodło.
Obsługa bardzo fajna, gokarty czyste w super stanie.
Warto przyjść we wcześniejszych godzinach.. mają promocje do 17:00 w tygodniu!

Serdecznie polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017