“Poprawie natomiast bez szału”
Wi-Taj — recenzja

Wi-Taj
Nr 81 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Autentyczna kuchnia Wietnamu i Tajlandii przygotowywana przez szefa kuchni z Ha Noi w eleganckim lokalu przy Placu Konstytucji 4. Authentic Viet and Thai kitchen prepared by chef from Ha Noi in elegant local on Plac Konstytucji 4.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron po prostu normalny. Nie mogę stwierdzić, że było niesmacznie natomiast smak mnie nie powalił na kolana.

Dziękujemy, m_maria0

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często odwiedzamy to miejsce z rodziną na ulubione nasze danie czyli Spring Rollsy. Skoro wracamy to znaczy że jest smacznie.

Dziękujemy, 872krystynan
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żółte curry to mistrzostwo świata. Dużo warzyw, dużo kawałków mięsa, duża porcja. W wielu miejscach próbowałam różnych wersji ale ta w Wi-Taju najbardziej mi smakuje Makarony też bardzo smaczne, obsługa miła, przyjemnie i czysto. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AleksandraK2398
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja Tajska! Zachwycająca w każdym sczegole. Mimo dużej karty smaki się nie powtarzają, produkty bardzo wysokiej jakości, zawsze świeże. Dodatkowym atutem jest niesamowita lekkość dań. Jestem stałym gościem od ponad roku i dodam, że nigdy nie zdażyło mi się wyjść nie zadowoloną. Obsługa jeat bardzo uprzejmą i pomocna,a ceny jak na tą jakość umiarkowane. Wi Thai to nr 1 wśród restauracji tajskich. " Dzięki Wam Warszawa ma takie! Pyszne! Żarcie!"

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ukochane miejsce z doskonałym tajskim jedzeniem.
Wszystko jest tutaj pyszne wiec każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Jeśli lubicie tajską kuchnię polecam to miejsce w stu procentach.
O popularności restauracji świadczy fakt, że niemal zawsze nie ma tam wolnych stolików a tłum ludzi stoi pod restauracją.
Warto poczekać!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, radekrocinski

Wi-Taj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wi-Taj? Podziel się wrażeniami!