“Spring rollsy”
Wi-Taj — recenzja

Wi-Taj
Nr 81 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Autentyczna kuchnia Wietnamu i Tajlandii przygotowywana przez szefa kuchni z Ha Noi w eleganckim lokalu przy Placu Konstytucji 4. Authentic Viet and Thai kitchen prepared by chef from Ha Noi in elegant local on Plac Konstytucji 4.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Często odwiedzamy to miejsce z rodziną na ulubione nasze danie czyli Spring Rollsy. Skoro wracamy to znaczy że jest smacznie.

Dziękujemy, 872krystynan

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żółte curry to mistrzostwo świata. Dużo warzyw, dużo kawałków mięsa, duża porcja. W wielu miejscach próbowałam różnych wersji ale ta w Wi-Taju najbardziej mi smakuje Makarony też bardzo smaczne, obsługa miła, przyjemnie i czysto. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AleksandraK2398
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja Tajska! Zachwycająca w każdym sczegole. Mimo dużej karty smaki się nie powtarzają, produkty bardzo wysokiej jakości, zawsze świeże. Dodatkowym atutem jest niesamowita lekkość dań. Jestem stałym gościem od ponad roku i dodam, że nigdy nie zdażyło mi się wyjść nie zadowoloną. Obsługa jeat bardzo uprzejmą i pomocna,a ceny jak na tą jakość umiarkowane. Wi Thai to nr 1 wśród restauracji tajskich. " Dzięki Wam Warszawa ma takie! Pyszne! Żarcie!"

1  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ukochane miejsce z doskonałym tajskim jedzeniem.
Wszystko jest tutaj pyszne wiec każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Jeśli lubicie tajską kuchnię polecam to miejsce w stu procentach.
O popularności restauracji świadczy fakt, że niemal zawsze nie ma tam wolnych stolików a tłum ludzi stoi pod restauracją.
Warto poczekać!

1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Wi-Taj-u bywałem już kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłem. Szczególnie polecam to miejsce w ciepłe dni kiedy na świeżym powietrzu rozstawiane są stoliki. Dodatkowe miejsce znacznie zwiększa nasze szanse na dostanie się do restauracji, która prawie zawsze jest pełna. Miejsce prowadzone jest przez przemiłych właścicieli, którzy z uśmiechem na twarzy witają każdego gościa. Miejsce nadaje się dla każdego, w menu znajdziemy zarówno dania mięsne, rybne i z owoców morza a także wegetariańskie. Moje ulubione danie to grillowane krewetki na przystawkę podawane z aromatycznymi sosami a także spring rollsy z krewetkami i mango. Na główne danie polecam kaczkę po tonkińsku oraz dania z karty o numerach 6 i 19. Jeśli wybieracie się większą grupą to polecam złożyć rezerwację miejsc.

2  Dziękujemy, kamil9623

Wi-Taj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wi-Taj? Podziel się wrażeniami!