“Pycha juz od 20 lat”
Sapko Kebab — recenzja

Sapko Kebab
Zamów online
Nr 34 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Turecka

Najlepsze kebaby i obiady na j.pawla polecam regularnie bywam od 20 lat zawsze pyszne jedzenie danie zawsze z surowka .pyszne sosy na stoliku

Dziękujemy, PAWELW887

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje znam z polecenia i byłem trochę zdziwiony jak zobaczyłem lokal otoczony seksshop'ami i klubami nocnymi w małej obskurnej, konstrukcji. Szybko się okazało, że jednak trafiłem pod dobry adres, bo już samo wnętrze lokalu jest zupełnie innej jakości, niż okolica. Z pośród wszystkich kebabów, w których w życiu jadłem ten jest pierwszy, który smakuje choć trochę inaczej. Czuć, że mięso jest mięsem. Nawet na pierwszy rzut oka widać różnicę w jakości. Bardzo polecam, żeby chociaż wiedzieć jak kebab smakować powinien.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, rapeyourcrops
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab super, jedyna rzecz którq pezeszjadzała to ostrość sosu a raczej jej brak wszystko inne na 5 :)

1  Dziękujemy, AndrzejPazioJJ
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwójkę, z siostrą i obojga Nas ten kebab nie porwał. A skusiło Nas "widelcem po mapie". Łagodny sos, który stoi na stole i jest w kebabie chyba ma za dużo kolendry przez co danie smakuje jak płyn do mycia naczyń. Mięso samo w sobie jest dobre, czuć jego prawdziwość. Porcja XL jest troche za mała. Prawdę mówiąc, oczekiwałem czegoś więcej. Jak w tytule - szybko nie wrócę :)

Dziękujemy, WojtekL1996
Zrecenzowano 4 marca 2019

Kebab fantastyczny, zupełnie inny smak niż większość kebabów w Polsce. Własne mięso, własne pieczywo i sosy - SUPER kompozycja.
Ciasta to ta sama liga i jak dla mnie to dużo lepsze niż oryginał w Turcji - bardziej w nasze gusta.
Czekanie do 30 min, ale warto.

Dziękujemy, Wiktor M

Sapko Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sapko Kebab? Podziel się wrażeniami!