“Miejsce dla cierpliwych ”
barStudio — recenzja

barStudio
Nr 484 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie miejsce dla osób, które maja dużo czasu. Obsługa bardzo powolna nie zainteresowana klientem. Do podpłomyków nie mam zarzutu.

Dziękujemy, julita_zuk

Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W pierwszą niedzielę czerwca odwiedziłam STUDIO z koleżankami :) Pogoda dopisywała wiec chciałyśmy napić się czegoś orzeźwiającego ale od samego wejścia zostałyśmy zauważone przez sympatyczna Panią kelnerkę i poinformowane o śniadaniowym bufecie :) cena za taką opcję śniadaniową skusiła mnie od razu (35zl) Stół wypełniony po brzegi wege pysznościami (kilka past- bezjajeczne, z bobu, papryki i więcej, sałatki i omlety) do tego super orzeźwiająca lemoniada i zielone smoothie! Delikatna muzyka, bardzo przyjemna dla ucha plus świetna pogoda i rewelacyjna obsługa! Kelnerka, która nas obsługiwała (blondynka w czarnych szortach) była bardzo uprzejma, uśmiechnięta, pomocna ( odpowiadała na wszystkie pytania) a do tego sama wychodziła z inicjatywa tak aby nasz pobyt w STUDIO był naprawdę przemile wspominany :) jednym słowem polecam ! :)

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Super, niepozorre miejsce w sercu Warszawy - w weekedny - klubowa muzyka i niepowtarzalny klimat. Zasłużone 7/10

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AndrewWojFil
Zrecenzowano 11 kwietnia 2018

Świetne miejsce na lunch, kolację i leniwe niedzielne śniadanie! Różnorodne smaki vege i vegan, zachęcają do spróbowania, tarty zawsze pyszne tak samo jak ciastka i ziołowe lemoniady. Wieczorem świetny chilloutowy klimat na piwko, kameralne koncerty, spotkania, potańcówki. Studio nigdy nie zawodzi.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, MarcoweKoty
Zrecenzowano 19 marca 2018

Fajna imprezownia, bez napinki, karków na każdym kroku, do tego klimat Pałacu Kultury. Bar dobrze zaopatrzony, mają ciekawe bourbony, muzyka też spoko

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Kamil C

barStudio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w barStudio? Podziel się wrażeniami!