Zrecenzowano: 12 września 2018

Czas się tu zatrzymał mniej więcej na początku transformacji ustrojowej. Niczego hotelowego tu nie ma, raczej kwatery wycieczkowe. Pokoje małe, z jakims koszmarnym linoleum na podłodze. O wodzie zapomnijcie. Jeden ręcznik na człowieka. Klaustrofobiczna łazienka z mydełkami rodem z Warsu.A wszystko to, okazyjnie, za 2 stówy (puls 20 za parking). Nocleg tylko z wielkiego musu, bo inaczej warszawscy "hotelarze" całkiem odlecą...

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Przemysław N
Zrecenzowano: 20 października 2017

Pokoje z dawnych lat. Przydałoby się odświeżenie. W moim przypadku dodzwonienie się do hotelu graniczyło z cudem ale cud się zdarzył i udało mi się zarezerwować. Śniadania są i tyle wystarczyłoby napisać (szału nie zrobiło).

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, bacajr
Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Bardzo przyjemne miejsce, czyste pokoje, śniadanie adekwatne do ceny. Na jedną noc miejsce idealne!
Szkoda, że nie było w łazience mydła by umyć ręce po podróży. Mam nadzieję, że to tylko przeoczenie.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 25 stycznia 2017

Zacznę od obsługi w recepcji - nie wiedziałam, że jeszcze w hotelu można być tak źle potraktowanym. Panie za kontuarem w recepcji są niekompetentne i niemiłe. Pracuję jakby były tam za karę. Pokoje nie posprzątane, żeby nie powiedzieć brudne. Wyposażenie wygląda na lata 80-te. Jedyną zaletą było to, że w tym samym budynku miałam szkolenie. Nie polecam tego miejsca. Na ten standard cena była wysoka.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, IrenaRatke