“Dobra kuchnia polska”
Karczma Soplicowo — recenzja

Karczma Soplicowo
Nr 1 158 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)

Dobre dania tradycyjnej kuchni polskiej. Smaczny żurek. Bardzo dobre pierogi. Wątróbka przeciętna, trochę za mało doprawiona i sucha. Bardzo dobra obsługa.

Dziękujemy, pyottrechek

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam!
Zorganizowałam tam przyjęcie rodzinne, zachęcona menu i proponowaną obsługą.
Niestety przyjęcie okazało się zupełną porażką. Jedzenie niesmaczne, mięso z dania głównego gumowate - nikt z 18 gości nie zdołał go zjeść. Proponowane za 30 pln od osoby napoje, okazały się być wodą z cytryną, a przystawki były w śmiesznej ilości. 18 osobową grupę obsługiwała jedna kelnerka, w dodatku opryskliwa. Karczma liczy sobie 160 pln od osoby za taki obiad. Osobiście uważam, że w barze mlecznym moi goście zjedliby lepiej.

Dziękujemy, AGTripAdviso
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Piękny wystrój restauracji pozwala się przenieść w zupełnie inne miejsce. Pyszne jedzenie! Miła obsługa, która dba o gości! A to wszystko w doskonałej lokalizacji.
Jedliśmy:
-kaczkę, która była wypieczona w punkt, z kopytkami, które rozpływały się w ustach, do tego pieczone jabłko i pyszne buraczki
-żeberka z marynatą słodko ostrą rozpływały się w ustach, do tego dobrze doprawione chrupiące pieczone ziemniaki oraz sałatka z bardzo dobrym vinegrettem.

Byłem bardzo miło zaskoczony i na pewno tam jeszcze wrócę.

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Wspaniała obsługa - opiekująca się klientem.
Genialne jedzenie.
Miejsce w którym czujesz się jak w domu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny lokal,dobre jedzenie, ceny niewygórowane i sympatyczna obsługa bardzo goraco polecam !

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Michał W

Karczma Soplicowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Soplicowo? Podziel się wrażeniami!