“Świetna włoska kuchnia na Mokotowie”
Locale — recenzja

Locale
Nr 471 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Locale, czyli miejscowy, tutejszy… po prostu swój. Restauracja powstała z myślą o pasjonatach zakochanych we włoskim jedzeniu, którzy chcą w rodzinnej i niezobowiązującej atmosferze delektować się daniami stworzonymi według oryginalnych włoskich receptur.

Wpadliśmy tam we dwójkę na szybki obiad po pracy i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Miejsce przytulne i ładnie urządzone, obsługa super. Co do jedzenia, to tym razem uraczyliśmy się pizzą - super ciasto, odpowiednio cienkie, a sama pizza dokładnie taka jakiej oczekiwałem, czyli delikatnie pikantna. Do tego dobry wybór piw (w tym kraftowych) oraz wspaniałe wino domowe. Zdecydowanie polecam na szybki posiłek w ciągu dnia, jak i na dłuższą kolację piątkowym wieczorem.

Dziękujemy, asolinski001

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera i pyszne jedzenie. Szczerze polecam!! Wyśmienita pizza i super makarony. Naprawdę warto:)

Dziękujemy, Aram W
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byliśmy na kolacji carpaccio z buraka i krewetki z choriso rewelacja, jak zawsze dobrze przygotowane, miła obsługa. Nowe menu. Cena nie najniższa.

Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Mała i przytulna restauracja serwująca włoskie potrawy. Bardzo bogate menu jak na rozmiar restauracji. Świetny wybór potraw, od pizzy po steka. Dobry wybór piw i win. Ale przede wszystkim bardzo miła obsługa i klimat. Stoliki na zewnątrz, możliwość rezerwacji. W tym miejscu na Mokotowie nie było wcześniej możliwości zjedzenia lunchu lub nawet kolacji. Locale idealnie wpisuje się w potrzeby nieformalnego miejsca w którym zarówno można zjeść roboczy lunch jak też pójść z rodziną na niedzielny obiad lub piątką pizzę. Godne polecenia!

Dziękujemy, Jarosław G
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera miejsca w porządku, jedzenie nie zaskakuje w porównaniu do oczekiwań ze względu na cenę i wygląd miejsca. Jedliśmy stek - mięso przesmażone i suche - zdecydowany minus, makarony w miare okej ale sosy dość tłuste, na przystawkę krewetki z chorizo podane z półtorej kromki pieczywa tostowego w tym przylepka - danie ostre i smak zdominowany przez tłusty ostry sos, pizza poprawna ale nie powala.

Dziękujemy, piotrn233

Locale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Locale? Podziel się wrażeniami!