“Przystępne ceny, pyszne jedzenie.”
Cafe Du Monde — recenzja

Cafe Du Monde
Nr 298 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Zdarza się, że na kasie stoi sam właściciel. Wszystko zawsze czyste, a jedzenie najwyższej jakości. Polecam!

1  Dziękujemy, Łukasz S

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wszystko super - obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne, a lokal zaciszny. W sam raz na codzienną przerwę w pracy.

2  Dziękujemy, wojciech1991
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tanio i smacznie. Dobra i tańsza alternatywa od hotelowego śniadania. Zaraz obok hotelu Radisson i Campanille Warszawa. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, Krystyna L
Zrecenzowano 6 marca 2019

Bardzo głodni skusiliśmy się na śniadanie po polsku. Ostatecznie zadowoleni, choć początkowo porcja pieczywa w liczbie czterech kromek odciętych z pełnoziarnistej bagietki wydawała się mała.
Porcja masła tez była rozmiarów homeopatycznych.
Jajka sadzone mogły być płynące wewnątrz, a były ścięte.
Tak jak pisałem ogólnie rzecz biorąc jedzenie było dobre, ale nie powalało.
Zastrzeżenia do toalety. Haczyk na drzwiach tylko jeden, drugi był oderwany. Koniec rolki ręcznika papierowego, a była 11:30. I toaleta taka jakaś niedopieszczona.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna zupa z soczewicy i pizza hawajska. Polecam też sałatke Cezar - mega duża i przepyszna.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jakub P

Cafe Du Monde — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Du Monde? Podziel się wrażeniami!