Przeżyliśmy bombardowanie

Ciekawe doświadczenie w trakcie zwiedzania starówki Torunia, prowadzący to prawdziwy pasjonat który... Przeczytaj więcej

Ollardo94
Przeżyj ostrzał

Bardzo przyjemny przerywnik przy zwiedzaniu Torunia (nieopodal Krzywej Wieży). Niedługi pokaz, w... Przeczytaj więcej

Posemca
Warszawa, Polska

Charyzmatyczny przewodnik z pasją, ogromna wiedza i entuzjazm przekazywany nawet w kameralnych grupach:) polecam, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, przystępna cena. Szkoda, że o takich atrakcjach się tyle nie mówi, co o piernikach...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AsiaG272

Bardzo intensywne i niesamowite przeżycie, aczkolwiek krótkie (dla niektórych dłuższa sesja mogłaby być zapewne stresująca, także ok). Super oprawa dźwiękowo-wizualna. Całości dopełnia bardzo charyzmatyczny i idelanie wczuwający się w rolę przewodnik, który z wielką pasją podkręca atmosferę tych ciężkich chwil podczas nalotu. Podstawa dla każdego fana militariów i nie tylko. Poza tym niski koszt, to trzeba zobaczyć, przeżyć. Bardzo dobrze zainwestowane 5 zł, a możliwość odczucia tego na własnej skórze jest bezcenna. Polecam.
W naszym przypadku było nas tylko troje, ale jestem sobie w stanie wyobrazić jak to wygląda przy większej ilości osób, wzajmenie się nakręcających.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, rokadi
Zrecenzowano: 3 września 2019

Idąc tam, myślałam, że to będzie przeżycie, wrażenia akustyczne i sama aranżacja wszystkiego na duży plus. Niestety osoba, która tam prowadziła, bardziej rozśmieszała niż straszyła. Taki duży chłopiec bawiący się w wojnę. Ta osoba sprawiła, że nie podobało mi się i nie są to tylko moje odczucia.

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bilet kosztuje jedynie 5 złotych, a Przewodnik opowiada z tak ogromną charyzmą i zaangażowaniem, iż można bez problemu zapamiętać wszystko, co mówi na temat budowy i funkcjonowania schronu. Specyficzny klimat i emocjonalne napięcie stworzone przez Przewodnika zapamiętam na bardzo długo!

1  Dziękujemy, LigiaPamela
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takiej pasji prowadzącego dawno nie widzieliśmy!! Doznanie bardzo intensywne. Finalnie.... nie zginelismy pod tonami gruzu, a to najważniejsze! ;)

1  Dziękujemy, Mushu739