Zapisz
Popłakałam się z emocji- polecam

Byłam na zwiedzaniu z grupą anglojezyczną, Pan przewodnik po prostu kosmos! Emocje, które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
Kinoszka
Koluszki, Polska
Elegancko

Super, przygotowane przedstawienie, Pani przewodnik przesympatyczna, atmosfera na pięć. Pozdrawia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
V6444DOjakubm

Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo intensywne i niesamowite przeżycie, aczkolwiek krótkie (dla niektórych dłuższa sesja mogłaby być zapewne stresująca, także ok). Super oprawa dźwiękowo-wizualna. Całości dopełnia bardzo charyzmatyczny i idelanie wczuwający się w rolę przewodnik, który z wielką pasją podkręca atmosferę tych ciężkich chwil podczas nalotu. Podstawa dla każdego fana militariów i nie tylko. Poza tym niski koszt, to trzeba zobaczyć, przeżyć. Bardzo dobrze zainwestowane 5 zł, a możliwość odczucia tego na własnej skórze jest bezcenna. Polecam.
W naszym przypadku było nas tylko troje, ale jestem sobie w stanie wyobrazić jak to wygląda przy większej ilości osób, wzajmenie się nakręcających.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, rokadi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dom_Legend, Kierownik ds. gości, Bunkier - WisłaOdpowiedź udzielona 29 listopada 2019

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i dobre słowa :) Dowódca ożywia bunkier to prawda :)

Zrecenzowano: 3 września 2019

Idąc tam, myślałam, że to będzie przeżycie, wrażenia akustyczne i sama aranżacja wszystkiego na duży plus. Niestety osoba, która tam prowadziła, bardziej rozśmieszała niż straszyła. Taki duży chłopiec bawiący się w wojnę. Ta osoba sprawiła, że nie podobało mi się i nie są to tylko moje odczucia.

Dziękujemy, lilenci

Dziękujemy za opinię. Czasem trudno wyczuć granicę pomiędzy odpowiednią dozą strachu, adrenaliny i rozrywki, która nieco zmniejsza odczuwany strach podczas nalotu bombowego. Zazwyczaj nam się to udaje. Podczas kolejnej wizyty w Toruniu zachęcamy do ponownego zejścia do podziemi :) Postaramy się, żeby Bunkier-Wisła stał się atrakcją, którą będzie się wspominało bardzo dobrze.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bilet kosztuje jedynie 5 złotych, a Przewodnik opowiada z tak ogromną charyzmą i zaangażowaniem, iż można bez problemu zapamiętać wszystko, co mówi na temat budowy i funkcjonowania schronu. Specyficzny klimat i emocjonalne napięcie stworzone przez Przewodnika zapamiętam na bardzo długo!

1  Dziękujemy, LigiaPamela
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takiej pasji prowadzącego dawno nie widzieliśmy!! Doznanie bardzo intensywne. Finalnie.... nie zginelismy pod tonami gruzu, a to najważniejsze! ;)

1  Dziękujemy, Mushu739
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega atrakcja ! Ludzie którzy prowadzą animacje to mega pasjonaci. Najlepiej wydane 5 zł w życiu ;) polecam !

1  Dziękujemy, WojtekS847