Weekend w Toruniu

Bunkier Wisła w Toruniu, to obok Żywego Muzeum Piernika i Domu Legend Toruńskich kolejna atrakcja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Michal B
Przeżyliśmy bombardowanie

Ciekawe doświadczenie w trakcie zwiedzania starówki Torunia, prowadzący to prawdziwy pasjonat który... Przeczytaj więcej

Ollardo94

Zrecenzowano: 3 września 2019

Idąc tam, myślałam, że to będzie przeżycie, wrażenia akustyczne i sama aranżacja wszystkiego na duży plus. Niestety osoba, która tam prowadziła, bardziej rozśmieszała niż straszyła. Taki duży chłopiec bawiący się w wojnę. Ta osoba sprawiła, że nie podobało mi się i nie są to tylko moje odczucia.

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bilet kosztuje jedynie 5 złotych, a Przewodnik opowiada z tak ogromną charyzmą i zaangażowaniem, iż można bez problemu zapamiętać wszystko, co mówi na temat budowy i funkcjonowania schronu. Specyficzny klimat i emocjonalne napięcie stworzone przez Przewodnika zapamiętam na bardzo długo!

1  Dziękujemy, LigiaPamela
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takiej pasji prowadzącego dawno nie widzieliśmy!! Doznanie bardzo intensywne. Finalnie.... nie zginelismy pod tonami gruzu, a to najważniejsze! ;)

1  Dziękujemy, Mushu739
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega atrakcja ! Ludzie którzy prowadzą animacje to mega pasjonaci. Najlepiej wydane 5 zł w życiu ;) polecam !

1  Dziękujemy, WojtekS847
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja warta zwiedzenia, super atmosfera! Polecam! Młodzi przewodnicy prowadzący to miejsce z pasją.

Dziękujemy, 545dariap