Zapisz
Popłakałam się z emocji- polecam

Byłam na zwiedzaniu z grupą anglojezyczną, Pan przewodnik po prostu kosmos! Emocje, które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
Kinoszka
Koluszki, Polska
Elegancko

Super, przygotowane przedstawienie, Pani przewodnik przesympatyczna, atmosfera na pięć. Pozdrawia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
V6444DOjakubm

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bilet kosztuje jedynie 5 złotych, a Przewodnik opowiada z tak ogromną charyzmą i zaangażowaniem, iż można bez problemu zapamiętać wszystko, co mówi na temat budowy i funkcjonowania schronu. Specyficzny klimat i emocjonalne napięcie stworzone przez Przewodnika zapamiętam na bardzo długo!

1  Dziękujemy, LigiaPamela
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Takiej pasji prowadzącego dawno nie widzieliśmy!! Doznanie bardzo intensywne. Finalnie.... nie zginelismy pod tonami gruzu, a to najważniejsze! ;)

1  Dziękujemy, Mushu739
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega atrakcja ! Ludzie którzy prowadzą animacje to mega pasjonaci. Najlepiej wydane 5 zł w życiu ;) polecam !

1  Dziękujemy, WojtekS847
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja warta zwiedzenia, super atmosfera! Polecam! Młodzi przewodnicy prowadzący to miejsce z pasją.

Dziękujemy, 545dariap
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Krótka podróż do czasów, których obyśmy nigdy nie musieli doświadczyć. Wspaniała praca animatorów- pasjonatów dzięki, którym można poczuć chwile grozy. Nie znam imienia, ale ten wysoki szczupły młody chłopak brunet ma talent do budowania napięcia a i humoru mu nie brakowało, wie jak poradzić sobie z grupą, marketing też opanowany (dosłownie chwilę mu zajęło zebranie sporej grupki na kolejną animację). Słuszne wykorzystanie schronu jako atrakcji turystycznej.

1  Dziękujemy, apawma