Toruń

“Stały klient”
Restauracja Pueblo — recenzja

Restauracja Pueblo
Nr 15 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Zapraszamy do kolorowej krainy Teksasu i Meksyku! Drodzy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do naszego Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia naszych restauracji, proponujemy naszym Gościom oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania wielu niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. Fachowa i miła obsługa chętnie służy radą i pomocą, aby wizyta w Pueblo spełniła oczekiwania naszych gości.

Jadamy w Pueblo kilka razy w miesiącu, bo ciężko jest się oprzeć tej kuchni. Przystawki, zupy, dania główne, wszystkie pozycje są wybitne. A numerem 1 jest wg mnie Texas Steak, najlepszy jaki kiedykolwiek jadłem.

Dziękujemy, Adrian P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: nasz744, Kierownik, Restauracja PuebloOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za świetną opinię! Texas Steak to również nasz faworyt. Do zobaczenia :-)

Jest klimat, super muzyczka, uśmiechnięta obsługa, pyszne jedzenie i wybór tequli i mezcalu który zaspokoi nawet tych wybrednych amigos

Dziękujemy, Bartosz O

Dziękujemy za podzielenie się z nami świetną opinią i zwrócenie uwagi na nasz bogaty asortyment tequili i mezcali. Zapraszamy na odkrywanie wszystkich smaków. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 13 września 2019

Restauracja godna polecenia o ile ktoś lubi ostrzejszą kuchnię. Obsługa zawsze niezawodna, bardzo sympatyczna i szybko przyjmuje zamówienie. Jedzenie nigdy nie zawodzi. Do wyboru jest wiele przepysznych dań, świetnie podanych i bardzo obfitych. Polecamy każdemu kto chciałby zaznać odrobiny Meksyku w jesiennym Toruniu.

Dziękujemy, prz188
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Gorąco polecam lokal na obrzeżu starego miasta. Jedzenie świetne jak na polskie realia. Polecam to co my zamówiliśmy czyli Tapas para Dos, czyli wszystkiego po trochu. Dodatkowo dla dorosłych polecam przepyszne margerity te smakowe jak tą oryginalną. Dodatkowo urzeka ciekawy wystrój lokalu. Fajne miejsce z smaczną kuchnią.

Dziękujemy, Mariano_Italiano1979
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jestem częstym gościem w tej restauracji i gorąco polecam . Jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa , najlepsza margerita Truskawkowa . A i uwaga lepiej zrobić rezerwację gdyż z ,,partyzanta'' można nie znaleźć wolnych miejsc.

Dziękujemy, Agata P

Restauracja Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pueblo? Podziel się wrażeniami!