“Smak meksyku w PL”
Restauracja Pueblo — recenzja

Restauracja Pueblo
Nr 15 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Zapraszamy do kolorowej krainy Teksasu i Meksyku! Drodzy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do naszego Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia naszych restauracji, proponujemy naszym Gościom oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania wielu niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. Fachowa i miła obsługa chętnie służy radą i pomocą, aby wizyta w Pueblo spełniła oczekiwania naszych gości.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Gorąco polecam lokal na obrzeżu starego miasta. Jedzenie świetne jak na polskie realia. Polecam to co my zamówiliśmy czyli Tapas para Dos, czyli wszystkiego po trochu. Dodatkowo dla dorosłych polecam przepyszne margerity te smakowe jak tą oryginalną. Dodatkowo urzeka ciekawy wystrój lokalu. Fajne miejsce z smaczną kuchnią.

Dziękujemy, Mariano_Italiano1979

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jestem częstym gościem w tej restauracji i gorąco polecam . Jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa , najlepsza margerita Truskawkowa . A i uwaga lepiej zrobić rezerwację gdyż z ,,partyzanta'' można nie znaleźć wolnych miejsc.

Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna pogoda przyciągnęła ludzi do ogródka przed restauracją. Poczekaliśmy chwilę na stolik, który wskazała nam obsługa.
Niestety potem Pani o nas kompletnie zapomniała i stąd niska ocena. Czekaliśmy tak długo żeby złożyć zamówienie, że skończyło się tylko na drinkach. Woleliśmy nie ryzykować z daniami, ponieważ dwa stoliki gości, którzy przyszli po nas, zostały szybciej obslużone.
Jeśli chodzi o margarity to faktycznie były bardzo dobre. Polecam klasyczną i z mango.
Miło, że każdy stolik dostaje nachosy, ale nie rozumiem dlaczego wielkość przystawki nie jest uzależniona od liczby osób.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce. Klimat 9/10
Obsługa 10/10
Ceny 9/10
Smak 11/10
Polecam każdemu, kto lubi odkrywać nowe smaki.

Dziękujemy, Patijako1
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny lokal, przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Totalnie niewiadomą siadałam przy stoliku i odkryłam menu lunchowe, za śmieszne pieniądze można zjeść dwa dania i otrzymać napój. Spodziewałam się porcji degustacyjnych, a ledwo co zmieściłam wszystko w brzuchu. Przepyszne!

Dziękujemy, 969kajac

Restauracja Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pueblo? Podziel się wrażeniami!