“Najlepsza”
Restauracja Pueblo — recenzja

Restauracja Pueblo
Nr 15 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Zapraszamy do kolorowej krainy Teksasu i Meksyku! Drodzy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do naszego Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia naszych restauracji, proponujemy naszym Gościom oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania wielu niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. Fachowa i miła obsługa chętnie służy radą i pomocą, aby wizyta w Pueblo spełniła oczekiwania naszych gości.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jestem częstym gościem w tej restauracji i gorąco polecam . Jedzenie pyszne, bardzo miła obsługa , najlepsza margerita Truskawkowa . A i uwaga lepiej zrobić rezerwację gdyż z ,,partyzanta'' można nie znaleźć wolnych miejsc.

Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna pogoda przyciągnęła ludzi do ogródka przed restauracją. Poczekaliśmy chwilę na stolik, który wskazała nam obsługa.
Niestety potem Pani o nas kompletnie zapomniała i stąd niska ocena. Czekaliśmy tak długo żeby złożyć zamówienie, że skończyło się tylko na drinkach. Woleliśmy nie ryzykować z daniami, ponieważ dwa stoliki gości, którzy przyszli po nas, zostały szybciej obslużone.
Jeśli chodzi o margarity to faktycznie były bardzo dobre. Polecam klasyczną i z mango.
Miło, że każdy stolik dostaje nachosy, ale nie rozumiem dlaczego wielkość przystawki nie jest uzależniona od liczby osób.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce. Klimat 9/10
Obsługa 10/10
Ceny 9/10
Smak 11/10
Polecam każdemu, kto lubi odkrywać nowe smaki.

Dziękujemy, Patijako1
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny lokal, przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Totalnie niewiadomą siadałam przy stoliku i odkryłam menu lunchowe, za śmieszne pieniądze można zjeść dwa dania i otrzymać napój. Spodziewałam się porcji degustacyjnych, a ledwo co zmieściłam wszystko w brzuchu. Przepyszne!

Dziękujemy, 969kajac
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodząc koło restauracji zauważyliśmy uśmiechniętą, ciemnowłosą kelnerkę w bardzo kolorowej meksykańskiej spódniczce co skłoniło nas żeby podejść i przeczytać menu. Jako, że było bardzo ciekawe a ceny całkiem przystępne postanowiliśmy wejść i posmakować czegoś dotychczas nieznanego. (A szliśmy tylko na bulwar bez zamiaru jedzenia czegokolwiek) wystrój lokalu bardzo kolorowy i ciekawy. Łazienka bardzo czysta i pachnąca. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Jedzenie na które trzeba troszkę poczekać bardzo dobre, świeże i estetycznie podane. Trafiliśmy akurat na męska imprezę zakładową połączona ze spożywaniem meksykańskich trunków wiec było trochę głośno ale wesoło. Polecam lokal napewno jeszcze kiedyś tu wpadniemy.

Dziękujemy, Damian G

Restauracja Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pueblo? Podziel się wrażeniami!