“Szybko i smacznie ”
Restauracja Pueblo — recenzja

Restauracja Pueblo
Nr 15 wśród 181 Restauracje (Toruń)
Opis: Zapraszamy do kolorowej krainy Teksasu i Meksyku! Drodzy Amigos, jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do naszego Pueblo. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez wszystkie lata istnienia naszych restauracji, proponujemy naszym Gościom oryginalne i bardzo bogate menu, dające możliwość poznania wielu niezwykłych potraw kuchni teksańsko-meksykańskiej. Fachowa i miła obsługa chętnie służy radą i pomocą, aby wizyta w Pueblo spełniła oczekiwania naszych gości.
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 133
64 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 30
“Szybko i smacznie ”
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dania kuchni meksykańskiej są smaczne i szybko podane. Najlepiej dokonać rezerwacji, ponieważ może być ciężko znaleźć miejsce z marszu, zwłaszcza w weekend.

Polecamy gotowe zestawy różnych dań, których jest kilka wersji. Wzięliśmy zestaw dla 2-3 osób i faktycznie najedliśmy się we dwoje i jeszcze zostało dla conajmniej jednej osoby.

Data wizyty: kwietniu 2017

27 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Smacznie!!!”
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017

Na początek poproście o zestaw, który jest kompilacją ich najlepszych smaków. A potem po prostu delektujcie się fantastyczną różnorodnością. Wszystko jest świetne, ale na kolejną wizytę będziecie mieli swoje ulubione danie. Bo na pewno będziecie wracać, wracać i jeść, jeść. Super miejsce na długie posiedzenia z rodziną lub znajomymi. Obsługa jest miła, szybka, wszystko na miejscu.

• Data wizyty: styczniu 2017
11 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Pycha”
Zrecenzowano: 29 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna zupa z mariscos,mały kociołek z mnóstwem owoców morza,dobrze jej zrobił dodatek soku z cytryny.Sałatka z grilowaną wołowiną pyszna-sugeruję zmianę pomidorów ze zwykłych na kumato.Genialna margarita z mango

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Magda P
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Przepyszne jedzenie, przemiła atmosfera”
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Klientem Pueblo jestem już od dłuższego czasu i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Jedzenie jest wspaniałe! Zawsze mają znakomite sosy i lemoniadę, która jest prawdziwym mistrzostwem świata :) Wszystko to podane w prawdziwie meksykańskiej atmosferze - widać dużą dbałość o wystrój i muzykę. Do tego - zawsze miła obsługa. W tej chwili to zdecydowanie moja ulubiona restauracja w Toruniu :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, elgrekos
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Szybka randka z obiadem dla czterech”
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Jadałam już w restauracjach Pueblo w Gdańsku i Gdyni, także jedzenie swoją smakowitością nie mogło mnie zaskoczyć. Niestety w toruńskiej wersji przeszkadzać może układ stolików

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Izabela L

Restauracja Pueblo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pueblo? Podziel się wrażeniami!