“Rewelacja”
Snackarnia — recenzja

Snackarnia
Nr 4 wśród 8 Kawa i herbata (Toruń)
Zrecenzowano 9 września 2019

Wspaniała kawiarnia. Czujesz się tu dobrze, gdyż prowadzący autentycznie cieszą się, że jesteś ich gościem. Potrawy proste i smaczne. Można siedzieć i siedzieć.

Dziękujemy, xyxyn

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne, przytulne miejsce że smacznym ciastem i dobrą kawą. Idealne żeby chwilę odpocząć podczas zwiedzania. Miła obsługa.

Dziękujemy, Marqs79
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna piernikowa kawa podana w emaliowanym kubku. Na prawdę przyjemnie się pije :-) idealne miejsce na deszczowe popołudnie, w które miałam okazję odwiedzić miejsce. Ciekawa herbata z konfitura z szyszek! Przemiła Pani obsługująca gości :-)

Dziękujemy, małgorzata s
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne, klimatyczne miejsce oraz świeże i domowe wypieki. Akurat miałam okazje spróbować snacka wytrawnego, który zreszta był pyszny i cieplutki, ale następnym razem na pewno sprobuje tez na słodko! A będzie na pewno następny raz bo wrócę z pewnością! Smaczna kawa i oryginalnie podana. Pani, która obsługiwała przemiła Fajnie, że Snackarnie można odwiedzić ze zwierzakami. Polecam

Dziękujemy, ka_dagma
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna piernikowa latte. Polecam miejsce czyste i klimatyczne, łatwe do znalezienia na mapie Torunia.

Dziękujemy, Patweg

Snackarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Snackarnia? Podziel się wrażeniami!