Zapisz
Najlepsze toruńskie pierniki !

Pierniki przepyszne! Ja zakupiłam z nadzieniem śliwkowym, wiśniowym oraz truskawkowym, za jedyne... Przeczytaj więcej

edyta d
Częstochowa, Polska
warto odwiedzić!

Co prawda trafiłyśmy tam tuż przed zamknięciem, ale obiekt warto odwiedzić. Wystawa jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 września 2020
Krakuska
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ciekawy wystroj. Sa juz prezentacje multimedialne niektore zaskakujace np mozna "przebrac" sie wirtualnie w strije z minionej epoki. Z tylu maly plac zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, Samosia1
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wspaniałe Muzeum!! Można dowiedzieć się wielu ciekawostek! Pięknie zaprezentowane i rozplanowane!!! Bardzo wypieszczone !Naprawdę robi wrażenie!!!

Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce. Witają nas przesympatyczni młodzi ludzie, którzy potrafią zainteresować tematem. Zero nudy, dzieci świetnie się bawią, a i rodzice się nie nudzą. Poznajemy przyprawy, recepturę i sami własnoręcznie robimy pierniki, które dostajemy na pamiątkę. Trochę gorzej jest piętro wyżej. Też ciekawie, ale panowie mówią tak cicho, że trudno ich zrozumieć, a szkoda.
Proponuję kupić bilety przez internet-rzadko są dostępne na dany dzień w kasie-duże zainteresowanie. POLECAM wszystkim!

Dziękujemy, Elżbieta N
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce godne polecenia. Byliśmy cała rodziną i wspaniałe się bawiliśmy. Niesamowita zabawa przy robieniu piernika dekoracyjnego. Samo muzeum bardzo ciekawe, wspaniała przewodniczka M. która świetnie zabawiała zarówno tych najmłodszych jak i starszych zwiedzających.

2  Dziękujemy, Marcelina_Z
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Powiem tak:byliśmy rodzinnie ja mąż i 10 letni syn,piekliśmy pierniki i zwiedzaliśmy,mój mą piekł pierniki i mu się to bardzo podobało a to bardzo dużo znaczy na faceta który nigdy nie robi i nie lubi tego robić;)

Dziękujemy, Rodzinkaplustrzy