“Polecam”
Gęsia Szyja — recenzja

Gęsia Szyja
Nr 29 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Grill/rożen, Polska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Wszystkie zamówione potrawy bardzo dobre, porcje solidne w rozsądnych cenach. Urokliwe położenie w bocznej uliczce Starego Miasta

Dziękujemy, kasiap727

Zrecenzowano 15 września 2019

Bylysmy w Gesiej Szyji w weekend wrzesniowy. Jedzenie naprawde wysmienite, porcje wielkie, fantastyczna pani kelnerka, ktora doradzila nam menu i napoje, zaproponowala dania biesiadne, do podzialu. Lokal ladnie urzadzony, w centrum Torunia. Polecam goraco wszystkim spragnionym polskich smakow!

Dziękujemy, Nolik
Zrecenzowano 12 września 2019

Lokal bardzo ciekawy i dobrze położony na mapie Torunia.
Jedzenie wygrywa ilością i nie wygórowaną ceną jednak smak się nie broni.
Potrawy są do siebie bardzo podobne, tłuste z dużą ilością mącznych sosów.
Jedzenie raczej wysokokaloryczne i jak na Toruń niczym szczególnie się nie wyróżniające. Obsługa w zależności na kogo się natrafi albo bardzo pomocna albo ignorancka.
Sam lokal przyjemnie urządzony i posiada ładny ogródek. Często przeludniony i trzeba oczekiwać w kolejkach - ale to raczej standard w większości Toruńskich restauracji w sezonie.
Najsłabsze chyba zupy - mocno wodniste i bez wyrazu.

Dziękujemy, rajtorm
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 3 osoby, jedzenie było niesmaczne, potrawa z gęsi pieczona na brudnym grillu. Wiekszosc drugiego dnia spedzilismy w toalecie. Nie polecam tej restauracji i bede odradzał wszystkim znajomym.

Dziękujemy, Arturfox
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać, że bardzo lubiłem tą restaurację. Jednak będąc ostatnio w Toruniu zostałem niemile zaskoczony. Poszliśmy na obiad z trzymiesięcznym dzieckiem, który, żeby nie wchodzić na górę postanowiliśmy zjeść w ogródku przed restauracja. Jakież było zaskoczenie gdy usłyszeliśmy, że wózek musimy zostawić przed ogródkiem. Zaskoczenie tym większe, że akurat w tek części ogródek był pusty. Zrezygnowaliśmy więc i poszliśmy do następnej restauracji, gdzie nikomu nie przeszkadzają wózki stojące obok stolików. Niesmak pozostal i restauracja straciła klienta.

Dziękujemy, jacekt793

Gęsia Szyja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gęsia Szyja? Podziel się wrażeniami!