“Średnie jedzenie , ciekawy lokal”
Gęsia Szyja — recenzja

Gęsia Szyja
Nr 29 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Grill/rożen, Polska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Lokal bardzo ciekawy i dobrze położony na mapie Torunia.
Jedzenie wygrywa ilością i nie wygórowaną ceną jednak smak się nie broni.
Potrawy są do siebie bardzo podobne, tłuste z dużą ilością mącznych sosów.
Jedzenie raczej wysokokaloryczne i jak na Toruń niczym szczególnie się nie wyróżniające. Obsługa w zależności na kogo się natrafi albo bardzo pomocna albo ignorancka.
Sam lokal przyjemnie urządzony i posiada ładny ogródek. Często przeludniony i trzeba oczekiwać w kolejkach - ale to raczej standard w większości Toruńskich restauracji w sezonie.
Najsłabsze chyba zupy - mocno wodniste i bez wyrazu.

Dziękujemy, rajtorm

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 3 osoby, jedzenie było niesmaczne, potrawa z gęsi pieczona na brudnym grillu. Wiekszosc drugiego dnia spedzilismy w toalecie. Nie polecam tej restauracji i bede odradzał wszystkim znajomym.

Dziękujemy, Arturfox
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać, że bardzo lubiłem tą restaurację. Jednak będąc ostatnio w Toruniu zostałem niemile zaskoczony. Poszliśmy na obiad z trzymiesięcznym dzieckiem, który, żeby nie wchodzić na górę postanowiliśmy zjeść w ogródku przed restauracja. Jakież było zaskoczenie gdy usłyszeliśmy, że wózek musimy zostawić przed ogródkiem. Zaskoczenie tym większe, że akurat w tek części ogródek był pusty. Zrezygnowaliśmy więc i poszliśmy do następnej restauracji, gdzie nikomu nie przeszkadzają wózki stojące obok stolików. Niesmak pozostal i restauracja straciła klienta.

Dziękujemy, jacekt793
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczny lokal, miła obsługa, zupa borowikowa palce lizać podobnie jak czernina. Trochę drogo i mnóstwo ludzi, ale jest to efekt renomy restauracji i jej popularności. Warto zajrzeć.

Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie zwykłe. By zjesc zwykly obiad tak jak w domu. Nic co by zachwyciło moje podniebienie. Obsluga mila. Pomimo ostrzeżenia ze bedzie trzeba czekac godzine drugie danie dostalismy dosyc szybko. Polecam krem z pomidorów. Zapiekanki coz zrobilabym lepsza sama w domu.

Dziękujemy, Katarzyna1303

Gęsia Szyja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gęsia Szyja? Podziel się wrażeniami!