“Niesmaczne jedzenie i nienajlepsza obsługa”
Gęsia Szyja — recenzja

Gęsia Szyja
Nr 29 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Grill/rożen, Polska, Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 3 osoby, jedzenie było niesmaczne, potrawa z gęsi pieczona na brudnym grillu. Wiekszosc drugiego dnia spedzilismy w toalecie. Nie polecam tej restauracji i bede odradzał wszystkim znajomym.

Dziękujemy, Arturfox

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muszę przyznać, że bardzo lubiłem tą restaurację. Jednak będąc ostatnio w Toruniu zostałem niemile zaskoczony. Poszliśmy na obiad z trzymiesięcznym dzieckiem, który, żeby nie wchodzić na górę postanowiliśmy zjeść w ogródku przed restauracja. Jakież było zaskoczenie gdy usłyszeliśmy, że wózek musimy zostawić przed ogródkiem. Zaskoczenie tym większe, że akurat w tek części ogródek był pusty. Zrezygnowaliśmy więc i poszliśmy do następnej restauracji, gdzie nikomu nie przeszkadzają wózki stojące obok stolików. Niesmak pozostal i restauracja straciła klienta.

Dziękujemy, jacekt793
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczny lokal, miła obsługa, zupa borowikowa palce lizać podobnie jak czernina. Trochę drogo i mnóstwo ludzi, ale jest to efekt renomy restauracji i jej popularności. Warto zajrzeć.

Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie zwykłe. By zjesc zwykly obiad tak jak w domu. Nic co by zachwyciło moje podniebienie. Obsluga mila. Pomimo ostrzeżenia ze bedzie trzeba czekac godzine drugie danie dostalismy dosyc szybko. Polecam krem z pomidorów. Zapiekanki coz zrobilabym lepsza sama w domu.

Dziękujemy, Katarzyna1303
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Byliśmy na kilku piwkach..nie dość, że kelnerka do rachunku doliczyła 2 dodatkowe piwa. To po spojrzeniu na stan konta różnica była 10 zł ( może to nie dużo, ale zawsze coś) . Rachunek opiewał na kwotę 67,90, a z konta pobrano 77,90. ( Niestety rachunek został wyrzucony do śmieci..także nie mam możliwości udowodnienia ) Nawet jeśli miałby być to napiwek to powinni poinformować klienta, że doliczony jest "serwis" a tu cisz. Także NIE polecam i więcej tam nie zawitamy. Przyszłym klientom radzę przyglądać się rachunkom i pobierać kopię wydruku z transakcji z terminala.

Dziękujemy, Karolina G

Gęsia Szyja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gęsia Szyja? Podziel się wrażeniami!