“Pyszne żeberka :)”

Stare Metropolis Pizza Pasta Grill
Nr 17 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska, Polska, Współczesna
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Stare Metropolis to dwie restauracje - ul. Podmurna 28 i ul.Łazienna 26 - działające w sercu toruńskiej starówki już od 2000 roku. Odwiedzając nasze lokale zachwycisz się estetyką wnętrz i przyjazna atmosferą. Przyjemny chłód klimatyzacji i zawsze uśmiechnięte twarze wprawią Cię w dobry nastrój. Stare Metropolis to synonim przystępnych cen za duże porcje smacznego i zdrowego posiłku. Odwiedź nas, a przekonasz się, że było warto!

Smakowało nawet mojemu wybrednemy smakoszowi, synowi Szymonowi :)
Odziedziczył po ojcu zamiłowanie do kosztowania potraw w różnych restauracjach i ich recenzowanie :)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, PrzemoSt68

Byliśmy ze znajomymi. Każdy bardzo zadowolony. Bardzo dobra pizza, bardzo dobry makaron i ekstra sałatka. Szybka obsługa

1  Dziękujemy, klementynamieczkowsk
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedzenie bardzo dobre. Dla mnie na plus że mogłam wybrać rodzaj makaronu do danego dania a nie wszystkie restauracje mają makaron żytni w ofercie. Obsługa chyba była niedawno dodatkowo szkolona z obsługi gości (chyba po wpisach na T) ;) ale lepiej byłoby gdyby podchodzili mniej ostentacyjnie i zamiast pytać "Czy Państwu smakuje" zapytać "Czy wszystko w porządku?"

1  Dziękujemy, xyxyn
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie pyszne, fajny wystrój
Minus to obsuga, ktora siedzi i patrzy jak jesz. Moim zdaniem, kiedy maly ruch, akurat wybralismy taką godzinę, to personel powinien miec inne zajęcie albo przerwe na zapleczu a nie 3 kelnerki siedzą na sali i plotkują. Nie czuliśmy sie w tej sytuacji komfortowo.
Szkoda bo miejsce urokliwe

Dziękujemy, Lidia K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa. Menu zróżnicowane, dzięki czemu łatwiej się dogadać gdy w rodzinie jedno chce pizzę, drugie sałatkę, trzecie makaron a czwarte mięso i frytki. Porcje średnio obfite ale spokojnie można się najeść. Do tego ładny wystrój i fajne gadżety typu słomki do napojów z makaronu albo czarna lemoniada.

2  Dziękujemy, Robert K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stare_metropolis, Kierownik, Stare Metropolis Pizza Pasta GrillOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dziekujemy

Stare Metropolis Pizza Pasta Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Stare Metropolis Pizza Pasta Grill? Podziel się wrażeniami!