romantycznie

luczajmagdalena
Gdynia, Polska
Recenzja

Piękne miejsce. Jest ciekawym żródłem historycznym. Można poczuć sie jak w średniowiecznym Toruniu..

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019
766bartoszp
Olsztyn, Polska

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

To bardzo ciekawe miejsce na romantyczny spacer.Może nie jest za duże ale można spokojnie przysiąść i porozmawiać z dala od zgiełku.Czasami przechadzają się tam rycerze. Miejsce ma klimat i nie przytłacza jak wiele innych średniowiecznych budowli.

Dziękujemy, luczajmagdalena
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Woda,stateczki jakieś dwa lodziarnia, troszke marne to miejsce....no nawet nie ma co napisać ciekawego:(

Dziękujemy, Rodzinkaplustrzy
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 766bartoszp
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie historia mieszka. Polecam na miły spacer samemu albo ze znajomymi. Każdy odkryje coś nowego, zobaczy miasto z innej perspektywy. Warto przejść się w dzień ale też i w nocy, ma swój urok. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Joanna_Bi
Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Piękna starówka, klimatyczne uliczki. Na wysokości ruin zamku Krzyżackiego super widok na Bulwar Filadelfijski, wyspę Kępa Bazarowa i Wisłę.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Dominik F