“Super klimat”

Coffee and Whisky House
Nr 2 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 10 września 2019

Fajne miejsce blisko centrum żeby usiąść, pogadać i napić się czegoś dobrego. Polecam, zawsze tam wracam jak jestem w Toruniu

1  Dziękujemy, Sylwia J

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie klimatyczne miejsce. Polecam na dobrą whiskey ale jeśli ktoś ma ochotę na coś specjalnego, słodkiego to Etan Mess robi doskonałą robotę. No i kawa - jakość sama w sobie.

1  Dziękujemy, JasiekW2
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miłe i klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem i piciem. Dobra atmosfera, pasująca do spotkań biznesowych. Cisza i spokój. Obsługa nieco opryskliwa.

Dziękujemy, Paula M
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Z kolegą przyszliśmy na przetestowanie torfowych whiskey. Młoda pani kelnerka, Weronika zapytała o poziom cenowy, gdy się dowiedziała że cena nie gra roli z diabelskim uśmiechem przygotowała testery. No i zaskoczeniem. Ten mały blond diabełek przygotował super test. Od łagodnego do super ekspresji . Cóż jak świat whiskey to tylko tam iż Weroniką

2  Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma definitynie nastrojowy klimat. Mozna zatrzymac sie na chwile i przemyslec dzien przy bardzo dobrej kawie. Flat white dla mnie jest niepowtarzalna. Jest 11:15 a ruch juz ninajmniejszy.

2  Dziękujemy, Marcin I

Coffee and Whisky House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Coffee and Whisky House? Podziel się wrażeniami!