“Pasjami :)”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!

Żeberka, obsługa kobieca <3,
Jedzenie w otoczeniu zabytkowych budynków <3
Brak żuli <3
Pieczywko <3
Wracam tam często. :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PrzemoSt68

Gorąco polecam! Smaczne dania i miła obsługa.
Pyszne polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym zapiekane ;)
Przy pełnej sali udało nam się usiąść po mimo braku rezerwacji stolika i czas oczekiwania na dania nie przekraczał 30 minut.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, JoanM0125

czas oczekiwania około 2 godz bez wcześniejszej informacji .wreszcie po prawie dwóch godzinach podano nam posiłek który nie zgadzał się z opisem bo zamiast sosu vinegret było podane pesto nie wiem po co bo nie było makaronu sałaty tyle co kot napłakał jedna z koleżanek czekała na zupę i się nie doczekała .posiłki były lekko ciepłe.

Dziękujemy, bbccccc

Widząc 5 miejsce w rankingu oczekuje się wiele. Jeszcze więcej, słysząc, że czas oczekiwania to półtorej godziny. Wiele dań niedostępnych.Zupa krem z pomidorów smaczna, ale nic szczególnego. Drugie danie dostaliśmy niestety zimne. Dodatki tj. ziemniaki, frytki, surówki mega słabe, mięso w porządku. Za tę cena i czas oczekiwania można zjeść lepiej, więcej tam nie pójdziemy.

Dziękujemy, smakuujemy

Gorąco polecam! Obsługa, dania - ich pyszny smak i miejsce robi potężne wrażenie, moja ocena to zdecydowanie 10/10.

Dziękujemy, Radek K

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!