“Elegancja i smak”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!

Gorąco polecam! Obsługa, dania - ich pyszny smak i miejsce robi potężne wrażenie, moja ocena to zdecydowanie 10/10.

Dziękujemy, Radek K

Czas oczekiwania na dania około 1,5 godz w niedzielne popołudnie skutecznie zniechęca. Zbyt wolna obsługa?

Dziękujemy, Tourist796535

Wiele razy jedliśmy w tej restauracji i zawsze było doskonale. Tatar, zupy dnia, czy carbonara - palce lizać. Jeden mały minus - czas oczekiwania...

Dziękujemy, Adrian P

Po wejściu i oczekiwaniu kilku minut nikt z obsługi nie raczył podejść i nas obsłużyć- jedynie spotkaliśmy się z ich spojrzeniami. Zachowanie i miny obsługi pompatyczne, wiec wydaje mi się ze wszystkim udzieliła się panująca w lokalu atmosfera snobizmu. Wyszliśmy z lokalu, wiec jedzenia nie oceniamy.

Dziękujemy, 85lni

Nie polecam drików Aperol rozcieńczony, obsługa po zwróceniu uwagi mówi że to zalecenia szefowstwa, duży minus pomimo dobrego jedzenia

Dziękujemy, cassandrasF2393DH

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!