Toruń

“Pysznie i stylowo”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 13 września 2019

Nietypowe i zaskakujące połączenia smaków. Bardzo pysznie! Przyjemne wnętrza, przemiła i kompetentna obsługa! Bardzo polecam!

Dziękujemy, Aurelia K

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na mapie kulinarnej Torunia. Polecam wszystkim lubiącym włoskie smaki. Dziękuje za pyszny obiad i przemiła obsługę. Wrócę gdy tylko będę ponownie w Toruniu.

Dziękujemy, 17nataliaw
Zrecenzowano 12 września 2019

Restauracja na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno się rozwinęła.
Obsługa bardzo kompetentna -wyraźnie widać stałą inwestycję w podnoszenie kompetencji.
Jedzenie bardzo smaczne, świeże i ciekawie skomponowane. Znakomite sałatki z krewetkami czy z wątróbką lub pizza z włoskiego pieca.
Lokal tworzy przyjemną atmosferę. Ceny nie są wysokie jak na lokalizację w rynku Torunia.

Dziękujemy, rajtorm
Zrecenzowano 9 września 2019

Od mojej ostatniej wizyty minęły 2 lata i warto było wrócić. Smacznie. Obsługa - miła i przyjazna. Potrafi zarekomendować potrawy

Dziękujemy, xyxyn
Zrecenzowano 9 września 2019

Z całym przekonaniem stwierdzam , że to jedna z najlepszych restauracji w Polsce. Kucharz chwali się niesamowitym kunsztem kulinarnym, obsługa profesjonalizmem a właściciel gustem i zmysłem organizacyjnym.

Dziękujemy, Ola_i_Ted

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!