“Trzymaja poziom”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 9 września 2019

Od mojej ostatniej wizyty minęły 2 lata i warto było wrócić. Smacznie. Obsługa - miła i przyjazna. Potrafi zarekomendować potrawy

Dziękujemy, xyxyn

Zrecenzowano 9 września 2019

Z całym przekonaniem stwierdzam , że to jedna z najlepszych restauracji w Polsce. Kucharz chwali się niesamowitym kunsztem kulinarnym, obsługa profesjonalizmem a właściciel gustem i zmysłem organizacyjnym.

Dziękujemy, Ola_i_Ted
Zrecenzowano 3 września 2019

Wg. Mnie najlepsza pizza w Toruniu. Klimatyczna atmosfera lokalu na rynku w Toruniu. Obsługa bardzo przyjemna. Jedynym minusem jest czas oczekiwania a stolik i jedzenie

Dziękujemy, JuliaBere
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze smaczną kuchnią i obslugą na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania wynagradza smak potraw i obłędnej lemoniady. Byliśmy już kilka razy - zawsze wyśmienicie!! Polecam.

Dziękujemy, Doris D
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W przerwie zwiedzania, wstąpilismy na obiad. Niedzielne popołudnie, czyli wszystkie miejsca zajęte, dość długi czas oczekiwania, ale od razu zostaliśmy o tym uprzedzeni. Jedzenie ok, obsługa też. Nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, tmroziewicz

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!