“Niedzielne popołudnie ”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze smaczną kuchnią i obslugą na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania wynagradza smak potraw i obłędnej lemoniady. Byliśmy już kilka razy - zawsze wyśmienicie!! Polecam.

Dziękujemy, Doris D

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W przerwie zwiedzania, wstąpilismy na obiad. Niedzielne popołudnie, czyli wszystkie miejsca zajęte, dość długi czas oczekiwania, ale od razu zostaliśmy o tym uprzedzeni. Jedzenie ok, obsługa też. Nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, tmroziewicz
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Siedzimy w restauracji i nie mamy siły ani ochoty żeby wyjść. Chleb pieczony na miejscu z ziołami przyprawami oliwkami i suszonymi pomidorami wyśmienity . Wino... my wybraliśmy na upał samgrije...wysmienite. Jedzenie nie wymaga komentarza, zawsze przepyszne. Obsługa... Pani Agata miła, uprzejma, a przede wszystkim profesjonalna. Brawo!!! Baaaardzo polecam

Dziękujemy, anetaw927
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego z przyjemności wracam. Przepyszne dania. Makarony skradły moje podniebienie. Naprawdę warto :)

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Najpierw zostaliśmy dość obcesowo poproszeni aby nie zajmować miejsc bez wskazania obsługi (choć innych gości nie było a obsługa popylała w te i we wte). Potem przez 15 minut czekaliśmy aż się ktoś przy nas pojawi (całe chmary kelnerek a la Barbie biegało dookoła, ale żadna nie chciała podejść do nas). Gdy wreszcie dostaliśmy karty okazało się, że menu jest inne niż to co sobie (w międzyczasie, korzystając ze strony www) wybraliśmy. Kelnerka beztrosko oświadczyła, że widocznie ktoś nie zmienił strony... No to my zmieniliśmy restaurację.

3  Dziękujemy, Robert K

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!