“OK”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 6 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Restauracja specjalnie dla Państwa codziennie wypieka chleb według własnej receptury i tradycyjnego sposobu piekarniczego. Przystawki oraz sałatki podawane są ze świeżym chlebem prosto z pieca. Polecamy chrupiącą bruschette serwowaną na włoskim białym chlebie ciabatta. Karta win Restauracji Chleb i Wino zadowoli najbardziej wymagających miłośników tego wspaniałego trunku. Odnajdziecie w niej Państwo specjały na każdą okazję a nasza obsługa towarzyszyć będzie w podróży po świecie win tak aby była ona niezapomnianym doznaniem. Naszymi specjalnościami są również pasty do których makaron wykonujemy ręcznie na miejscu! Znajdujemy się w samym centrum przepięknego piernikami pachnącego Torunia, przy ulicy Rynek Staromiejski 22. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja przyjazna dla oka, z wysoką kulturą. Obsługa ok, Jedzenie dobre, trochę dłuższy czas oczekiwania.

1  Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie zostaliśmy z mężem obsłużeni i po dłuższej chwili wyszliśmy z restauracji. Nie polecam.

2  Dziękujemy, dorota1905
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kilkukrotnie odwiedzam to miejsce jedzenie jest pyszne wystrój w środku rewelacyjny i świetny duży ogródek, jedyny minus tego miejsca to kolejki żeby zająć stolik czyli naprawdę dobrze karmią.

Dziękujemy, katberryekler
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pycha w cenach adekwatnych co do rodzaju dań. Duze porcje zupy rzadko spotykam sie z takim wielkim talerzem po ktorym drugiego dania nie moglam zjesc.

Warto wstapic jesli jest sie w Toruniu.

Dziękujemy, Katarzyna1303
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne. Pizza bardzo smaczna, makaron również. Bardzo miła obsługa.
Odejmuje jedna gwiazdkę, ponieważ mąż dostał pizzę pierwszy po 20minutach, syn swoje danie po ok. pół h a ja dostałam ostatnia po 40minutach.
Jednak smak i obsługa super!

Dziękujemy, Esmerka

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!