“Super!!”
Restauracja Ciasna — recenzja

Restauracja Ciasna
Zamów online
Nr 44 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 12 września 2019

Moja siostra jest weganką od paru lat i ostatnio zabrała mnie do Ciasnej. Pierwszy raz tam byłam, ale na pewno nie ostatni! Jadłam przepyszny gulasz dhal, spróbowałam od siostry burgera (sos obłędny!). Obsługa również bardzo miła. Z chęcią wrócę na kolejny obiad! :)

Dziękujemy, Pysia123

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wybrałem się do Ciasnej z parą znajomych i mimo sceptycznego nastawienia, zostałem miło zaskoczony. Bardzo miła obsługa i świetne jedzenie. Zamówiłem pad-thai, który był rewelacyjny, mimo że jest przyrządzany trochę inaczej, niż standardowo (glony zamiast sosu rybnego). Znajomi zamówili boczniaki oraz sałatkę z tofu, które według nich też świetnie smakowały. Miejsce ciasne, jak nazwa na to wskazuje, ale z klimatem.

Dziękujemy, komter
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Ciekawe menu ,karta podana szybko.Po 15 minutach kelnerka przyszla przyjac zamowienie i poinformowala nas, ze czas oczekiwania na dania to minimum 40 minut,bo kuchnia gotuje teraz na wynos.Strata czasu i nieprofesjonalna obsluga- taka informacja powinna byc podana przy sadzaniu gosci w restauracji .Nie mielismy szansy sprobowac jedzenia.

Dziękujemy, gulcia2
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże jedzenie, polecam każdemu wybrać się i spróbować boczniaków ;) Obsługa również na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, joannajoasia
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Byliśmy tam rodziną, miejsce faktycznie bardzo ciasne i małe. Nie wiem czemu takie dobre opinie, bo mąż wziął leczo ,którego w ogóle nie zjadł- spróbowałam, trudno mu było się dziwić :/ smak straszny, a mogło być tak fajnie.
ja zamówiłam boczniaki a la schabowy- nawet dość,chociaż czegoś brakowało w panierce, natomiast dla synka zamówiłam placki bananowe- bo to robię mu w domu, spróbował kawałek i wolał ziemniaki :/ faktycznie- placki co najmniej kiepskie

Dziękujemy, Aniadolittle

Restauracja Ciasna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ciasna? Podziel się wrażeniami!