“Niemiła niespodzianka”
Restauracja Karrotka — recenzja

Restauracja Karrotka
Nr 67 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pani w trakcie nakładania jedzenia czyściła palcem talerz, do tego włos w sałatce. Jedzenie mało apetycznie podane. Jestem wegetarianinem ale samo jedzenie nie było po prostu smaczne. Zamówiłem gołąbki i były jadalne ale trochę bez smaku i polotu.

Dziękujemy, BartNiczy

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zachęcona opiniami, mimo, że jestem mięsożercą z krwi i kości, postanowiłam skusić się w podróży na obiad w Karotce. Zamówiłam - a jakże - specjalność zakładu. Jestem osobą, która stara się zjeść wszystko z talerza, nawet jeśli jej niespecjalnie smakuje, bo nie lubie marnotrastwa i gdy reklamowane dania kończą po prostu w koszu. Tego, co otrzymałam, nie dało się zjeść. Bliny ociekające tłuszczem (kompletnie nieodsączone?), wegańska śmietanka smakująca jak tłuszcz w postaci białej pianki lub gorzej niż najtańszy majonez, natomiast z dobrze zapowiadającej marchewki oddzielały się znowu duże ilości pomarańczowego tłuszczu. Pomyślałam: zagryzę surówkami, nie będzie tak źle. Jednak po zjedzeniu około 1/2 zaczęło mnie mdlić od nadmiaru tego całego tłuszczu i dania już nie skończyłam.
Mas-sa-kra.

Na pocieszenie dodam, że mój towarzysz jadł mocno smażone pierogi z kaszą gryczaną i nie były już aż tak złe.

Dziękujemy, JestemKimei
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy Barszcz ukraiński, przepyszny jak u mojej babci tylko nie tłusty .
Bliny, z wegańską śmietaną i marchewkowym "łososiem" wspaniałe!!!
Kotlety z buraka i ryżu też super i gołąbki po tajsku, smakowały mojej dziewczynie.
Kompot super bez cukru. Ogólnie bardzo dobre. Petarda!

Dziękujemy, Wojciech U
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie. Typowo studencki klimat :) . Zakochałam się w blinach z łososiową marchewką. Ale najlepszą opinią jest chyba to, jak na obiad zabiera się mięsożercę i wychodzi zachwycony!

Dziękujemy, Natalia C
Zrecenzowano 24 marca 2019

Bardzo miłe miejsce na zjedzenie obiadu w towarzystwie znajomych. Pyszne posiłki. Zdecydowanym plusem jest duży wybór.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Daria C

Restauracja Karrotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Karrotka? Podziel się wrażeniami!