“Niesamowite smaki pieknie podane”

U Kucharzy na Szerokiej
Nr 54 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Krem z pomidorow niesamowity. Niezwykla kompozycja smakow w daniu z kurczaka ze szpinakiem i puree z batatow, rowniez w salatce z kurczakiem i melonem. Bardzo dobry lekki sernik podany z bita smietana. Ogromna porcja smacznej golonki. Bardzo dobry bigos podany z pieknie wypieczona i niesamowicie dobra buleczka, mala porcja bigosu. Dobre oferty na lunch.

Chetnie wrocimy !

Dziękujemy, nataliawawrowska

Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tatara który jest przygotowywany przez kucharza przy stoliku. Bardzo smaczny i super doprawiony obowiązkowa pozycja :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 413marekb
Zrecenzowano 15 października 2018

Witam. Bywałem w tej restauracji jakieś 2 lata temu i byłem bardzo niezadowolny. Dzisiaj ze wg na zajęte stoliki w innej knajpce i brak czasu weszliśmy do tej restauracji i przeżyliśmy miłe zaskoczenie. Może nie był to majstersztyk ale bardzo przyzwoita kuchnia w akceptowalnej cenie. Tatar dobry, robiony przy kliencie. Żurek super, duża smaczna sałatka z kozim serem .Wprawdzie stek w sosie pieprzowym to bardziej bitka wołowa ale mogę im to wybaczyć. Szarlotka podawana na zimno, naprawdę dobra, kwaskowa, nie za słodka. Ogólne wrażenie dość dobre ( o dziwo.....gdyż się nie spodziewaliśmy ). Chyba damy im jeszcze raz szansę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tom L
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czy tylko my mieliśmy takie wrażenie , ale opis na stronie całkowicie nie odpowiada wnętrzu. Jednym słowem brudno i ciemno , żeby brud nie rzucał się w oczy. Toaleta gorsza niż ..... nie wiem , chyba w budkach ToiToi jest czyściej. Jedzenie ? Nie zaskoczyło , polędwica twarda i źle przyprawiona , nie dodają przypraw z paczki , to można wyczuć w smaku , ale to nie znaczy, że nie trzeba doprawiać wcale. Polędwica z kurkami twarda i mało słona , bardziej gumowa niż karkówka , niesmaczna. Polędwica z zapiekanką ? Oprócz tego , że gumowa to smak może być . Drugi raz nie wejdę - NA PEWNO !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 690krzysztofw
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne przystawki, znakomity żurek, dania główne imponująco przygotowane, pyszne, duże porcje. Wyśmienity tort bezowy. Wrócimy na 100:

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AaMmMa

U Kucharzy na Szerokiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kucharzy na Szerokiej? Podziel się wrażeniami!