Polecam

Shoty, drinki wiele wyprobowalismy wszystko pyszne. Barman bardzo miły, krótki czas oczekiwania i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018
monikawY1194AI
Gdańsk, Polska
Szoty i piwo po 3-5zl czego chcieć więcej

Zrecenzowano: 21 listopada 2017
majanied
Londyn, Wielka Brytania

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Shoty, drinki wiele wyprobowalismy wszystko pyszne. Barman bardzo miły, krótki czas oczekiwania i niskie ceny.ii

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, monikawY1194AI
Zrecenzowano: 21 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne lub mocne kolorowe szoty, miła obsługa, bardzo dobre ceny. Nie lubię za bardzo tych wysokich stołów, jakieś małe normalne by się przydały i muzyka mogłaby być lepsza. Za każdym razem jak jestem w Toruniu to wpadam na parę szotow ze znajomymi, dobre miejsce na bifora :) polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
1  Dziękujemy, majanied
Zrecenzowano: 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam na wypad ze znajomymi jak i w parach, lokal w piwnicy co dodaje mu wyjątkowego klimatu a obsługa młoda, zdolna i uśmiechnięta.
Mega wybór shotow przy muzyce to coś wspaniałego na miły wieczór ;)
Moja ocena 5 na 5

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
2  Dziękujemy, michalw000
Zrecenzowano: 25 maja 2017

Toruński Shot Bar to nie za duży lokal o fajnym klimacie. W ofercie można znaleźć bardzo dużo zróżnicowanych shot`ów. Polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, wiogra
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2016

Miejsce dla miłośników shotów, ceny naprawdę przyzwoite. Niestety poza shotami lokal nie oferuje za bardzo nic więcej, a szkoda.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
3  Dziękujemy, Maciej B