Zrecenzowano: 17 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w zacisznym miejscu pod Toruniem. Duży, darmowy parking. Pokój z wygodnym łóżkiem, dużym telewizorem, biurkiem do popracowania. Woda do picia. Łazienka mała ale nowoczesna i czyściutka. Ze środków higienicznych tylko mydło. Kuchnia smaczna, śniadania urozmaicone, zdrowe. Obsługa rewelacyjna. Panie z recepcji i restauracji kapitalne. Uśmiechnięte, bardzo pomocne. Świetna wizytówka tego miejsca. Szkoda tylko, że w recepcji muszą siedzieć na niewygodnych drewnianych krzesłach. Zachęcam osoby odpowiedzialne do poprawienia warunków pracy tak dobrze wykonujących obowiązki Pracowników. Hotel polecam :)

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, AnetaFG
Zrecenzowano: 30 czerwca 2016

W Hotelu spędziłam jedną dobę.Mijesce pięknie położone. Pokoje czyste, świeze i jasne . Byłam tam z wieloma znajomymi wiec widzialam kilka pokoi, Kazdy byl ładny. Nie mam zastrzeżeń, przydałaby sie jednak klimatyzacja w pokoju, to ratuje życie w trakcie dużych upałow . Jedzenie w restauracji bardzo dobre, obsługa przesympatyczna i pomocna. Duży parking, mozna odpoczać :)

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kowalik_kamila
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jakich wiele- bez zbędnego zachwytu, ale też bez głębszych zastrzeżeń.
Miałem problem ze światłem w pokoju- dostałem nowy pokój :)
Kolacja dobra, choć ja bym lepiej oczyścił krewetki i nieco słabiej przyprawił zupę. Ale może kucharzowi się śpieszyło już do domu :D
Pub... miejsce gdzie można wypić piwo i za głośno posłuchać radia- aż się prosił jakiś "obraz z TV".
Śniadanie standardowe. Świeże!

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, wojciechk96
Zrecenzowano: 31 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam ten hotel w czasie bussines-trip'ów. Jest duży parking, restauracja, pub(!), ogrodek, nawet małe boisko do siatki czy nogi. Można miło odpocząć w czyściutkim pokoju - wszystko chyba prawie nowe, wi-fi i tv ok. Śniadanie pycha. Dobry wylot na A1 i 10tkę choć bez szumu trasy. Reasumując polecam wszystkim w podróży jak sprawdzoną ostoję przed kolejnym dniem pracy.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, daniel z
Zrecenzowano: 15 marca 2016

optymalny pokój, czysty, solidnie urządzony przemyślana łazienka.
Dobrze działające WiFi. Ręczniki pościel wyposażenie na 5.
Idealne miejsce na zatrzymanie się w podróży służbowej z dużym parkingiem zamykanym w nocy
Stosunek jakości do ceny rewelacyjny

Hotel nadaje się idealnie na szkolenia itp świetnie wyposażony gotowy do "akcji"

Wskazówka dotycząca pokoi: drugie piętro czyli pokoje 2XX są odseparowane od świata - cisza spokój
Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa