Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 10 min spacerkiem od miasta. Czysto ,cicho i wygodnie. Obsluga w recepcji 24/h i do tego bardzo sympatyczna.Bylismy tu po raz drugi i napewno nie ostatni. Bede polecac ten hotel wszystkim znajomym :)

Dziękujemy, in2ra
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bywałem tu wielokrotnie zawodowo sam, ale najlepsze są pobyty wspólnie z Żoną. Teraz po raz czwarty jesteśmy tu z Ukochaną Żoną. Warto się tu zatrzymać na kilka dni. Bardzo dobre warunki, kuchnia rewelacyjna - mimo wspaniałej oferty w Toruniu, jadamy głównie w Filmarze. Znakomita lokalizacja - około 10 - 15 minut spacerem do Rynku Staromiejskiego. Najwiekszym jednak atutem jest wspaniały i niezwykle uprzejmy personel. Dla zakochanych par idealne miejsce - od 12 lat małżeństwa sporo w tym temacie zwiedziliśmy, ale Filmar uważamy za jeden z najlepszych wyborów. Bardzo godny polecenia jest również Lobby Bar!

1  Dziękujemy, Retwizan
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

bylismy tu po raz trzeci i napewno nie ostatni. Ja przepraszam ale jesli dla kogos 10min spaceru do starowki jest daleko to ja juz sama nie wiem:D
hotel blisko centrum,recepcja na wysokim poziomie,pokoje czyste i zadbane,ceny przystepne.
Bedac w Toruniu zawsze bedziemy nocowac w tym hotelu (restauracja zostalismy niestety zawiedzeni)

2  Dziękujemy, Intora
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Średnia lokalizacja (daleko od starówki), brzydka okolica, za mało gniazdek, do tego obsługa jak z PRL. Konferencja kilkudniowa na kilkaset osób i ... pobrana opłata za psa 50 zł za dobę. W innych hotelach w takich sytuacjach przy organizacji tego typu imprezy gratis. Kompletny brak elastyczności względem klienta i umiejętności dostosowania się do sytuacji. Obsługa recepcji powinna przejść przeszkolenie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Ula Z
Zrecenzowano: 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Co prawda nie byłam „nocującym” gościem, ale byłam na szkoleniu organizowanym przez EXPO Andre. Bardzo dobra organizacja, wygodna sala i dobre zaplecze. Jeden minus to dość drogi parking, który dla uczestników takich płatnych wydarzeń powinien być darmowy.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa