Polecam

Super! Wybrałyśmy sie z grupka znajomych i akurat trafilysmy na pokaz anglojęzyczny (tzn po polsku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
507agataf
Weekend w Toruniu

Żywe Muzeum Piernika to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Torunia. Bardzo dobrze przygotowany... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Michal B
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 337)

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna atmosfera, osoby prowadzące pokazy bardzo zaangażowane w swoją pracę, ich entuzjazm zdecydowanie udziela się zwiedzającym :)

1  Dziękujemy, moravka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Muzeum_Piernika, Ekipa Żywego Muzeum Piernika , Żywe Muzeum PiernikaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cieszymy się, że udało nam się zabrać was do naszego piernikowego świata i zarazić miłością do piernika!
Dziękujemy za wspólny czas i tę recenzję. Pierniczcie jak najwięcej w domowym zaciszu, teraz możecie to czynić legalnie! ;)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetne warsztaty - zarowno pieczenia jak i zdobienia piernikow (zdobienie dodatkowo platne). Goraco polecam - uwaga warto zamowic bilety w internecie z wyprzedzeniem - rozchodza sie bardzo szybko

1  Dziękujemy, rodzinazwarszawy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Muzeum_Piernika, Ekipa Żywego Muzeum Piernika , Żywe Muzeum PiernikaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za tę recenzję i poradę! Dobrze bowiem prawisz bilety do naszego muzeum rozchodzą się jak ciepłe pierniczki. ;)
Bywaj w zdrowiu, piernicz jak najwięcej, a będąc kolejny raz w Toruniu odwiedź nas ponownie.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce bardzo klimatyczne, a zapach obłędny :) Osoby tam pracujące bardzo miłe i świetna atmosfera tam panuję. Uważam że to obowiązkowy punkt na mapie Torunia. Na prawdę wato :)

Dziękujemy, lilenci
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Muzeum_Piernika, Ekipa Żywego Muzeum Piernika , Żywe Muzeum PiernikaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Zgadzamy się - zapach piernika jest najpiękniejszym na świecie!
Zgadzamy się również co do atmosfery, przy robocie - musi być najlepsza. Jednak przyznajemy, że to nie tylko my ją budujemy, także Ty miałaś w tym swój udział. Za to, za wspólne pierniczenie i tę recenzję dziękujemy.

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomysł na biznes bardzo fajny. Atrakcja głównie dla najmłodszych, aczkolwiek dzieci przekrzykując się zagłuszają prowadzących. Niestety odniosłem wrażenie że osobom pracującym w muzeum piernika głównie zależy na pieniążkach a nie na interakcji z gośćmi. Ceny są optymalne więc pójść zapewne warto ale niczego konkretnego się z tego miejsca nie wyniesie, no poza nieswoim piernikiem...

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski

Przykro nam, że wizyta w naszym muzeum nie spełniła Pana oczekiwań.
Zwykle słyszymy, że nasze miejsce jest dobre zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Bardzo staramy się, by tak było. Pragniemy również, by każdy czuł się na pokazie komfortowo. Chcemy, by w tym czasie panowała miła i niespieszna atmosfera. Staramy się dbać o każdego gościa osobno i wszystkich razem. Przykro nam, że Pana odczucia były inne.
Ponieważ nieczęsto dostajemy mało pochlebne opinie, są one dla nas bardzo cenne. Dlatego bardzo dziękujemy za Pana wkład w nasz rozwój. Bylibyśmy zobowiązani, gdybyśmy mogli poznać więcej szczegółów Pana wizyty, prosimy o kontakt mailowy: muzeumpiernika@muzeumpiernika.pl.
Mamy nadzieję, że odwiedzi Pan Toruń ponownie i że jednak zajrzy Pan do nas przy tej okazji, a nam uda się oczarować Pana jak większość dotychczasowych gości.
Ślemy piernikarskie pozdrowienia i życzymy wielu pięknych miejsc na turystycznych szlakach.

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo dowiesz się o piernikach ale nie w tradycyjnym stylu. Muzeum bardzo interaktywne. Sam stworzysz piernika.

1  Dziękujemy, BartNiczy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Muzeum_Piernika, Ekipa Żywego Muzeum Piernika , Żywe Muzeum PiernikaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Wszak nie ma lepszej pamiątki z Torunia niż samodzielnie piernik wypichcony i nie ma lepszej sposobności do nauki niż ciężka robota!
Dziękujemy za wspólny czas i tę recenzję, bywaj w zdrowiu i piernicz jak najwięcej.