Toruń
mily akcent

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Samosia1
Gliwice, Polska
Warto przysiąść i zatrzymać się na chwilę.

Zrecenzowano: 20 lipca 2019
mrs-nilduenilun
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Tuz za murami miasta przy pieknej muzyce pieknie "skacza" strumienie wody.Pokaz pieknie zaaranzowany, wielokolorowy.

1  Dziękujemy, Samosia1
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Ładne efekty świetlne oraz przyjemna muzyka. Miałam okazję usłyszeć kawałek soundtracku z Wiedźmina. Nawet przed zachodem słońca robi wrażenie, aczkolwiek polecam wybrać się wieczorem. Seanse powtarzają się co godzinę (bodajże od 20 lub 21). Odejmuję jedną kropkę za przestarzałą stronę, a przez to brak informacji internetowej. Musiałam się po kątach dowiadywać od miejscowych, co z czym się je, jeżeli chodzi o tę atrakcję. Na miejscu jest wszystko ładnie oznaczone, aczkolwiek strona int. wymaga troski.

2  Dziękujemy, mrs-nilduenilun
Zrecenzowano: 7 października 2018

Tryska woda są światełka .... idziemy .... niemniej gdy zapadnie zmrok całość beznadziejnych wodotrysków zmienia się w piękne spektrum barw. Nie doceniliśmy tego miejsca za dnia... cały czar zaczyna się o zmroku ... :D

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, sebastiankQ903PB
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Świetny pokaż świetlny z muzyką. W pobliżu ławeczki skąd można podziwiać widowisko. Niestety rodzice nie panują nad swoimi dziećmi które ten widok zasłaniają i zakrzykuja

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
5  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Fajne miejsce, sporo ławek, blisko centrum - warto tam zajrzeć kiedy zrobi się ciemno. Dzieci mają wielką frajdę zabawy w wodzie, choć to ze zrozumiałych względów nie dozwolone - ale ciężko tego bronić :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, MagiaWinx