“Idealne na spotkanie z przyjaciółmi”

Kuranty Bistro - Toruń
Nr 91 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Bardzo przytulne miejsce z pysznymi daniami w przystępnych cenach. Byliśmy we czwórkę, próbowaliśmy pizzy, burgera, makaronu z krewetkami, do tego piwo, wino i drinki. Dania są bardzo smaczne, pięknie podane, a porcje sycące. W dodatku w dobrych cenach. Obsługa bez zarzutu, sprawna i kompetentna. Na pewno warto tu zajrzeć :)

Dziękujemy, one-wingedd

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Frytki były surowe i kompletnie bez smaku,sznycel podano na drewnianej desce/na takiej co robię wyroby z mąki/ziemniaczki i jarzyny podają w obdrapanych patelniach,a na dodatek młody człowiek,który nas obsługiwał całe danie zrzucił na suknię mamy.Płaska deska i na niej dwie patelnie to nie dobry pomysł na serwowanie takiego dania,bo moment i wszystko ląduje na klienci,moment i wszystko ześlizgnęło się na mamę.Dobrze,że nie była to gorąca zupa,bo wtedy skończyło by się bardzo źle.I tak dzięki pobytowi w tym lokalu miałyśmy zmarnowany świąteczny dzień,a mama zniszczoną sukienkę,bo przecież spadło na nią tłuste danie.Bardzo zawiodłam się na lokalu,w którym kiedyś bardzo często się bywało.

Dziękujemy, Małgorzata N
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Na podanie posiłków długo się czeka. W dodatku jedzenie jest szczerze mówiąc okropne. Nigdy więcej nie wybiorę się do tej restauracji i nikomu jej nie polecę.

Dziękujemy, Monika1423
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy burgery, których bułka wyglądała i smakowała jak przypalona podeszwa. Frytki z tłuszczu i z tłuszczem, których nie dało się zjeść ze smakiem A wręcz przeciwnie z obrzydzeniem.

Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne pierogi, super placki ziemniaczane, bardzo dobre burgery. Fajne miejsce, polecam. Na pewno będziemy wracać.

Dziękujemy, 588alad

Kuranty Bistro - Toruń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuranty Bistro - Toruń? Podziel się wrażeniami!