“Prawdziwa nieprzekombinowana kuchnia”
Karczma Spichrz — recenzja

Karczma Spichrz
Nr 8 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Karczma Spichrz słynie z dań kuchni polskiej i myśliwskiej. Aromatyczne zioła, świeże warzywa, najwyższej jakości mięsa, sery i wędliny własnego wyrobu powodują, że smaki i zapachy skosztowanych w Spichrzu potraw zapamiętuje się na długo i chętnie do nich powraca. Karczma szczyci się również niepowtarzalnym klimatem: drewniane odrestaurowane stropy i filary, oryginalne koło młyńskie oraz ludowa muzyka na żywo sprawiają, że wnętrze restauracji jest przytulne i wyjątkowe. W Karczmie do wspólnej biesiady może zasiąść 80 osób. Gościom poszukującym bardziej kameralnych wnętrz polecamy Izby Biesiadne – idealne miejsca na niewielką imprezę rodzinną czy spotkanie biznesowe. Karczma otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 – 23:00, a w niedzielę od godziny 12:00 do 22:00. Śniadania: Wyśmienite śniadania Spichrzowe serwowane w formie bufetu szwedzkiego skradły już serce niejednego smakosza. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Wędzone sery, domowego wyrobu wędliny i kiełbasy, przetwory owocowe, szeroki wybór sałatek, jajecznica i omlety z dodatkami to tylko kilka spośród potraw gwarantujących doskonałe samopoczucie od samego rana. Śniadania serwowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 11:00, a w niedzielę od godziny 8:00 do godziny 11:00.
Zrecenzowano 8 września 2019

Wystrój staropolski, kelnerzy eleganccy, obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne. Pieczeń z dzika wyśmienita. Czernina bardzo dobra. Kopytka trochę "luźne", ale również smaczne. Tatar z jelenia przepyszny i pięknie podany.
Rachunek dość wysoki, ale za tak dobre jedzenie warto zapłacić więcej. Jedyne co było uciążliwe, to długo czas oczekiwania. Zdecydowanie nie polecam odwiedzin tej karczmy super głodnym osobom. Z drugiej strony wolę, aby jedzenie było dobrze przygotowane, a to musi trwać

Dziękujemy, Marek D

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam że względu na przyzadzenie dan. Zamówiony tatar z jelenia brak wyrobienia mięsa na talerzu kostka mięsa jak z Biedronki. Po łyżeczce ogórka cebulki i 4 kurki.Danie pieczeni z dzika podano gularz z ciemnym sosem zaciagnietym mąka.Danie poszło do zwrotu. Danie stek mięso zaprezentowane przez kelnera do wyboru przyzadzenie smacznie tak jak oczekiwalem. Obsługa kelnera miła zaproponował w zadośćuczynić za niesmaczne danie inne.Atmosfera lokalu przyjemna.Bylem w tym lokalu 5 lat tumu i restauracja była na wyższym poziomie były większe porcje i smaczne. Ale jestem wymagając klientem,miłośnikiem kulinarnym stąd moja uwaga nie złośliwa tylko podpowiadając żeby było lepiej.Pozdrawiam Kazik.

2  Dziękujemy, Kazikg5
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wnętrze w dawnym spichrzu szwedzkim. Muzyka na żywo. Bardzo dobre polskie jedzenie. Befsztyki, kaczka, dziczyzna, pierogi. Duże porcje. Bogaty bufet sałatkowy. Minusy: długie oczekiwanie (trzeba mieć dużo czasu) i zimno od klimatyzacji. Ale czekać zdecydowanie warto.

Dziękujemy, C8881AWmonikap
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Typowa polska kuchnia z pysznym domowym rosołem, schab z młodymi ziemniakami i do tego kufel piwa :) Aa na deser najlepsza beza z mascarpone. Miła obsługa i wnętrze lokalu jak za czasów polskich biesiad ,, jedz dużo'' :)
Karczma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie

Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jedzenie średnie , bardzo długo czeka się na dania . My czekaliśmy ponad godzinę . Nie polecam i odradzam.

2  Dziękujemy, Sygnariusz S

Karczma Spichrz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Spichrz? Podziel się wrażeniami!