Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Motel wymaga remontu. Stare, zniszczone, przypalone wykładziny oraz kanapa. Jedno gniazdo w pokoju. Przy łóżkach lampki ale z jednej strony brak gniazda... Na balkon strach wyjść. Na szczęście było ogrzewanie i ciepła woda. Brodzik wymaga wymiany. Śniadanie w porządku wszystko co potrzebne było. Cena za ten motel powinna wynosić max. 100-120zl...

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Klaudia O
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Ładna poczekalnia, korytarze pokoje i łazienki już średnio. Nie jest jakoś tragicznie ale nawet za umiarkowaną cenę wymagaliśmy czegoś innego. Trafiliśmy na małe pokoje, w których było zimno ale jednak schludne.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, _ukaszz480
Zrecenzowano: 16 października 2018

Za tą cenę nie wymagaliśmy cudów, ale... W pokoju było zimno i mimo obietnicy złożonej przez Panią z recepcji, że wieczorem zostanie włączone ogrzewanie, tak się nie stało. Do tego cieniutka jak pergamin kołdra i ani jednego koca, którym można byłoby się dogrzać. Kolejne niemiłe zaskoczenie czekało na nas w łazience. Wszędzie brud, pleśń i osad z mydła. Dosłownie brzydziłam się wejść pod prysznic.
Z plusów: pokój był dosyć duży, z ładnym widokiem na ogród; duży parking; całkiem smaczne śniadanie i duży wybór.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano: 15 października 2017

Do motelu trafilismy z braku innych miejsc w Toruniu w danym terminie i teraz juz wiemy, dlaczego tam bylo wolne. Ogolnie hotel sprawia wrazenie zadbanego, wystroj pokoju tez nie nalezal do zlych (trafil nam sie kominek!!!), jednak dobre pierwsze wrazenie zostalo zrujnowane przez... BRAK CIEPLEJ WODY w niedzielny poranek. Podobno to byla "chwilowa" awaria, ale czytajac opinie na TA widze, ze ta awaria trwa juz dobrych kilkanascie miesiecy... Nie wspomne o innych drobnych usterkach. Sniadanie nie powala na kolana, ale sprawe uratowaly pyszne nalesniki. Za to i za kominek niech beda 3 gwiadzki. Cena mocno przesadzona.

Termin pobytu: październik 2017
3  Dziękujemy, Martyna L
Zrecenzowano: 25 września 2017

Byłam 4 lata temu, tydzień temu przy kolejnym pobycie w Toruniu wróciłam i wielkie rozczarowanie.
Rezerwowałam nocleg z wyprzedzeniem, wyraźnie napisałam o 2 osobnych łóżkach ale dostałam pokój nr 11 zlokalizowany w suterenie (tuż pod pubem, więc szuranie krzesłami nad głową miałam w gratisie) z jednym łóżkiem. Potem było tylko gorzej :(.
Dywan zaśmiecony-czyżby awaria odkurzacza? W kilku miejscach z sufitu zwisały pojedyncze pajęczynki, jeden malutki kosz na śmieci w łazience, dziurawa pościel, niedomykające się drzwi z łazienki, brudna bateria prysznicowa tak samo jak cerata zamiast normalnej kabiny, dzięki czemu przy myciu cała łazienka była zalana. Na dokładkę zimna woda, dopiero po dobrych kilku minutach leciała ciepła ale też nie na długo -podobno tak to u nich jest....

Jedyne plusy: smaczne i świeże śniadanie, parking, niezła lokalizacja i widok z okna na ogród, jak dla mnie 140zł/pokój za noc to zdecydowanie za dużo. Nie polecam, szkoda, bo miejsce ma klimat i duży potencjał.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi